RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Как да станем по-бързи?

Go down 
+21
korgi
iiWaN4o0o!!
HarryCo
DoByG
TyLo
cubydoo
forever_alone
rapona
marown eight
L2 z2 R2
jaso
Tycho
krischan
kantoneca
spigmata
Athleta
Nikipetrov7504
LinkinPark
BoByS
fi4ooo
BatafCube
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Count Dracula

Count Dracula


Брой мнения : 313
Join date : 14.07.2011
Age : 27
Местожителство : София

Как да станем по-бързи? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да станем по-бързи?   Как да станем по-бързи? - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 09, 2014 12:23 pm

Нещо което забелязвам да ми помага с подобравянето на времето е реденето със затворени очи. Смисъл гледам да направя кръста и първия F2L със затвоерни очи, не винаги ми се получава де, но е добро упражнение. Вие може да пробвате само кръста да го правите без да гледате, а ако направите и първия F2L още по-добре !  Very Happy Така като не гледаш какво става по кубчето и мислено проследяваш нещата как се нареждат и да, по добравя се времето между кръст и първи F2L, като няма пауза между двата елемента !  Very Happy Айде успех и на вас !  Smile Smile Smile 
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4765
Shtorky

Shtorky


Брой мнения : 105
Join date : 01.03.2012
Age : 31
Местожителство : София

Как да станем по-бързи? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да станем по-бързи?   Как да станем по-бързи? - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 09, 2014 6:45 pm

Правенето на кръста със затворени очи наистина много помага. Гледах го от monkeydude1313 (youtube). A заедно с кръста да направя и първата двойка за сега ми е непосилно. Smile
Върнете се в началото Go down
 
Как да станем по-бързи?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: 3x3x3-
Идете на: