RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Привет Маниаци!!!

Go down 
+5
Nikipetrov7504
CZ101
jaso
Athleta
Tito
9 posters
АвторСъобщение
Tito




Брой мнения : 157
Join date : 28.01.2010
Age : 53
Местожителство : София

Привет Маниаци!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Привет Маниаци!!!   Привет Маниаци!!! Icon_minitimeЧет Яну 28, 2010 9:00 am

Здравейте

Радвам се, че има запалени по кубчето на Рубик от всички възрасти. Едно време каква мания беше само...

Понеже няма отделен раздел за представяне ще го направя тук. Казвам се Тихомир на 39 г., от София. Не съм от бързоредящите, но съм страшно запален по кубчета и подобни ребуси. Редя кубчето от малък. После малко го бях позабравил, докато преди три години един познат не подари едно 4х4х4 (от БезПаника) на децата ми. Те не се впечатлиха много, но аз не мирясах докато не го подредя. Сега е малко по-весело - миналата година и две от дъщерите ми се запалиха най-накрая (сега са на по 9 и 15 години) и в къщи настана голяма мания. Вече започнах да поръчвам от ИБЕЙ някои интересни модификации на кубчето и много се забавляваме.
Ще сложа снимка с "красотите' в съответната тема.
Върнете се в началото Go down
http://studioshail.com
Athleta

Athleta


Брой мнения : 20
Join date : 16.01.2010
Age : 30
Местожителство : Ямбол

Привет Маниаци!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет Маниаци!!!   Привет Маниаци!!! Icon_minitimeЧет Яну 28, 2010 9:11 am

Бр колега няма лошо кубчето е върха и аз го редя бавно не мога да свана нещо уроците в нета ама пак ми е забавно вечер кат седнем с майка ми праим гонка кой по барзо ше го нареди весело е кубчето Very Happy bounce
Върнете се в началото Go down
jaso

jaso


Брой мнения : 21
Join date : 10.11.2009
Age : 31
Местожителство : София

Привет Маниаци!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет Маниаци!!!   Привет Маниаци!!! Icon_minitimeПет Яну 29, 2010 12:46 pm

тцтц,аз с наще не бих седнал да се занимавам с кубчета или каквото и да е като цяло bounce
Върнете се в началото Go down
CZ101

CZ101


Брой мнения : 42
Join date : 01.12.2009
Age : 43
Местожителство : София

Привет Маниаци!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет Маниаци!!!   Привет Маниаци!!! Icon_minitimeСъб Яну 30, 2010 12:07 am

е що па да не редиш с семейството си? ако някои други редят кво състезание става яко е,не мога да рабера защо да не редиш Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

Привет Маниаци!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет Маниаци!!!   Привет Маниаци!!! Icon_minitimeСъб Яну 30, 2010 3:21 pm

Привет Тито. Радвам се , че вече има и друг от моето поколение който да е така запален или поне така както съм и аз. Аз съм малко по малък от теб едва на 34г. тази година ставам на 35г. и както и при теб преди 2 година на сина ми му подарих едно кубче и страстта се върна отново. А той (сина ми) не се запали особено освен по рубик меджика реди го за около 6 секунди. За разлика от едно време сега има хиляди сайтове от където можеш да научиш всичко което ти трябва за да станеш най-добрия. Лека по лека и ти ще влезеш в редиците на бързо редящите. Пожелавам ти успех а ако имаш въпроси пиши все някой от този форум ще ти отговори. Въпреки, че доста от темите надълго и нашироко са обсъждани тук.
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
stressman




Брой мнения : 1
Join date : 02.02.2010

Привет Маниаци!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет Маниаци!!!   Привет Маниаци!!! Icon_minitimeВто Фев 02, 2010 11:58 am

Здравейте,казвам се Андрей Иванов на 40 години от Варна.Аз също като вас съм запален по рубик джаджите.Радвам се, че има и други на моята възраст
Аз се занимавам основно с кубчето 3х3х3.Рекорда ми е 16,76.Още като бях малък си спомням, че бях един от най-добрите.Надявам се този прекрасен български форум да ми помогне.
Поздрави,Андрей. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

Привет Маниаци!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет Маниаци!!!   Привет Маниаци!!! Icon_minitimeВто Фев 02, 2010 5:27 pm

Здравей Андрей радвам се, че се присъдини към нашия форум надявам се той да ти помогне да станеш още по добър. За почти всичко вече е писано тук , но ще се радвам ако имаш въпроси да мога аз или друг в този форум да ти помогне. Успех във всичко. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 43
Местожителство : София

Привет Маниаци!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет Маниаци!!!   Привет Маниаци!!! Icon_minitimeПон Юли 05, 2010 11:21 am

Здравейте! И аз така, запалих се по кубчето и вече два месеца го връткам. Ама ей така съвсем случайно, просто маршрута ми минаваше близо до Без-паника и един колега ме помоли да му взема от там някаква USB-глупост. Влизам и погледът ми попадна на Кубчето на Рубик, спомних си, че съм си играл с него някъде към края на 80-те или началото на 90-те години. Как съм го редил, изобщо не си спомням. Та, купих си едно и почнах да го мъча. Скоро след това го подарих на една девойка и отидох и си взех още две, едно да редя и едно резерва. После намерих и този форум в гугъл. Е, те така!
Върнете се в началото Go down
spigmata

spigmata


Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 31
Местожителство : Бургас

Привет Маниаци!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет Маниаци!!!   Привет Маниаци!!! Icon_minitimeПон Юли 05, 2010 1:19 pm

Здрaсти, добре дошъл във форума, надяваме се да ти е полезен с всичките теми които имаме. Smile
Върнете се в началото Go down
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

Привет Маниаци!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет Маниаци!!!   Привет Маниаци!!! Icon_minitimeПон Юли 05, 2010 7:57 pm

Добре дошъл и от мен Тихо вече имаме втори член с това име стига да не ти е псевдоним Smile Успех с всяко едно начинание свързано с пъзелите.
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
Tito




Брой мнения : 157
Join date : 28.01.2010
Age : 53
Местожителство : София

Привет Маниаци!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет Маниаци!!!   Привет Маниаци!!! Icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 8:55 am

Добре дошъл, Tycho (не съм много сигурен, как се изговаря на български).

Ники, няма проблеми с имената - аз по този начин никога не съм се изписвал. Тито ми е от друг форум (на Федерация Междузвездни войни - България) и тук по инерция така се регистрирах.
Върнете се в началото Go down
http://studioshail.com
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 43
Местожителство : София

Привет Маниаци!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет Маниаци!!!   Привет Маниаци!!! Icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 9:24 am

Nikipetrov7504 написа:
Добре дошъл и от мен Тихо вече имаме втори член с това име стига да не ти е псевдоним Smile
Мдааа, истинското ми име е Стоил!
Tito написа:
Добре дошъл, Tycho (не съм много сигурен, как се изговаря на български).
Ми според мен трябва да е Тайхо, но това криви езика и не е звучно, то го обръщаме на Тайко. Поне на други места където го използвам, се наложи по този начин.
Върнете се в началото Go down
korgi

korgi


Брой мнения : 14
Join date : 21.02.2012
Age : 47
Местожителство : Шумен

Привет Маниаци!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет Маниаци!!!   Привет Маниаци!!! Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 9:22 pm

Да вдигнем малко възрастта на форума. Smile Аз съм Наско и от 5 г.
вече не съм на "двайсет и ..."
И тъй накратко... Тъкмо избрах подарък на сина си, тръгвам от магазина и "ТО" ме видя. Беше китайско за 2 лв., но тава не му попречи да върне спомените и страстта ми към реденето.
Помня като бях на 7 спях с него и, че съм го редил за 45сек.А майка ми ми връзваше компреси на китките, защото ме боляха.
Днес обаче 7 годишните ги вълнуват други занимания. Но интересното е че 95% от децата, който познавам са виждали Куб, но не знаят как се използва, а част от тях си мислят, че е вълшебен Very Happy
Живи и здрави да са всички, които правят Куба да изглежда вълшебен! Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Привет Маниаци!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет Маниаци!!!   Привет Маниаци!!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Привет Маниаци!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Привет и от мен :]
» привет........
» Привет на всички
» Привет от мен PaKaTaBs
» Привет отново !

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Off Topic(за всякакви теми пишете тук)-
Идете на: