RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел?

Go down 
+2
CZ101
spigmata
6 posters
АвторСъобщение
spigmata

spigmata


Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 31
Местожителство : Бургас

Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел? Empty
ПисанеЗаглавие: Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел?   Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел? Icon_minitimeСъб Фев 06, 2010 3:22 pm

Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел?

аз съм зарибил сестра ми, едната ми братовчедка и още 6-ма приятели + 3 Smile


Последната промяна е направена от spigmata на Чет Фев 11, 2010 3:56 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
CZ101

CZ101


Брой мнения : 42
Join date : 01.12.2009
Age : 44
Местожителство : София

Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел?   Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел? Icon_minitimeСъб Фев 06, 2010 4:09 pm

еми няколко,колеги и 4,5 приятели околу 10 души съм наредил Very Happy
Върнете се в началото Go down
RafaNadal

RafaNadal


Брой мнения : 29
Join date : 11.06.2009
Age : 26
Местожителство : Разград

Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел?   Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел? Icon_minitimeСъб Фев 06, 2010 5:59 pm

аз 6-ма Razz Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
BatafCube

BatafCube


Брой мнения : 267
Join date : 31.12.2008
Age : 29

Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел?   Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел? Icon_minitimeСъб Фев 06, 2010 6:24 pm

Ехеееее.Ми в старото ми даскало горе долу 1 клас,в новото също така горе долу 1 клас,от нета сигурно има 20-30.Абе кажи го кум 100 човека Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://rubik-forumbg.bulgarianforum.net
IFo




Брой мнения : 37
Join date : 22.01.2013
Age : 33

Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел?   Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел? Icon_minitimeПет Яну 25, 2013 4:13 pm

Аз научих най-добрия ми приятел да нарежда 3x3, после той си взе и Mirror Cube и го нарежда и него.
Сега ще уча една бивша да нарежда 3x3 и 2x2 и мисля да я зарибявам като цяло по 3D пъзелите.
Върнете се в началото Go down
Shtorky

Shtorky


Брой мнения : 105
Join date : 01.03.2012
Age : 31
Местожителство : София

Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел?   Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел? Icon_minitimeПет Яну 25, 2013 10:44 pm

Аз успях само 1 приятел да зарибя ама нещо се отказа, че си подари кубчето на едно детенце. Иначе само 3-4 човека ми се радват, че се занимавам с това, останалите смятат, че е много тъпо и детско, ама всеки си има мнение. Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел?   Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Колко от вашите приятели сте зарибили да редят куб на рубик или друг вид пъзел?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1x2x3 пъзел
» Препоръчайте ми някакъв пъзел?!
» The Seed - първият тристенен ротационен пъзел
» Колко трябва да ми е стегнат куба
» НА КОЛКО ГОДИНИ СТЕ ПОЧНАЛИ ДА РЕДИТЕ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Off Topic(за всякакви теми пишете тук)-
Идете на: