RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Среща в софия?

Go down 
+13
forever_alone
BoByS
DoByG
Count Dracula
gogata222
the_trademark
Bryanna
cubydoo
gele100
Tycho
spigmata
Nikipetrov7504
ivanradanov
17 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
ivanradanov




Брой мнения : 55
Join date : 19.12.2010

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeПон Яну 24, 2011 5:23 pm

Какво ще кажете да се срещнем някъде в софия? Виждам по темите че вече са правени такива срещи, но тогава не съм знаел за тоз форум. Та искам да се срещна със някой друг запален по кубчета, да обменим опит да си резгледаме различните пъзели/кубчета... Можем да си организираме и нещо като състезание...
Върнете се в началото Go down
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeПон Яну 24, 2011 7:56 pm

Идеята както винаги не е лоша, само че си мисля да вземе малко да се постопли и тогава поне на мен студът хич не ми понася. Да не говорим, че като ти е студено пръстите едвам ще се движат камо ли да въртят бързо Smile . Може би на пролет тамън дотогава се надявам, че ще съм се сдобил с нови пъзели.
Ако все пак намислите нещо пишете ако се навия може и аз да дойда... Smile
п.п. Пък и без това съм обещал на Tycho да му дам едно бяло кубче от марсел.


Последната промяна е направена от Nikipetrov7504 на Пон Яну 24, 2011 8:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
spigmata

spigmata


Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 31
Местожителство : Бургас

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeПон Яну 24, 2011 8:46 pm

За сегашното време според мен добър вариант е някое топло кафе Wink
Върнете се в началото Go down
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 44
Местожителство : София

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 8:04 am

Пролетта дойде, може да нагласим някоя среща за през някой топъл априлски уикенд, някъде по обяд за да е по-топло. Ако не, тогава Май месец. После не пречи и една-две през лятото да направим!

Nikipetrov7504 написа:
Пък и без това съм обещал на Tycho да му дам едно бяло кубче от марсел.
Ти хубаво ще ми подариш марселско кубче, ще го приема с удоволствие, но и аз съм ти приготвил подарък изненада, така че няма измъкване, среща трябва да има.
Върнете се в началото Go down
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 8:46 am

Среща определено ще има само, че се чудя дали тази събота или другата. Може би е по добре другата за да може евентуално повече хора да се съберем, а и се надявам тогава да е хубаво времето. Тази събота(9.04) го дават 16 градуса, а на 16-ти (следващата събота) -19 градуса
парка Заимов се оказва хубаво местенце, така че мисля стига и на другите да им е удобно да направим пак там срещата.
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 44
Местожителство : София

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 9:01 am

Аз нямам претенции за дата, време и място, парка Заимов ме устройва. Като се реши окончателно кога, ще присъствам задължително!
Върнете се в началото Go down
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 44
Местожителство : София

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 9:05 am

Ники, хората явно се депресират от твоята скорост и не смеят на една среща да дойдат, поне никой нищо не казва. Сигурно си мислят, че ние като се срещнем и се състезаваме един друг и който е по-бавен другите му се смеят. Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 12:03 pm

Пак казвам ако трябва и ще повторя, целта на такива срещи е единствено забалението. Там и единствено там можем да видим , да пипнем нови пъзели (както аз видях на миналата среща зелен ГУХОНГ и вече знаех, че това ще е новия ми куб). Можем да споделим опит - трикове формули, при някой от които единствените начини са или сам да ги откриеш по трудния начин с многобройни опити, проби и грешки, или да ти ги каже покаже някой друг.
Мисля че в повечето случаи проблемът се състои в това, че повечето от този форум са тинейджъри при които до голяма степен решението дали ще отидат на една такава среща зависи от техните родители. Аз самия като родител ако синът ми ме попита дали ще го пусна на среща на форума на "клуб лего " например Smile няма изобщо да се замисля и или ще му забраня или ако много настоява ще отида с него.
Та това е надявам се този път на среща номер 3 да сме поне 3-ма Smile .
Засега остава срещата да бъде на 16.04.2011 Събота в 13.00ч. в парка Заимов (в началото) до пързалката с форма на костенурка(за ориентир там има и стрелбище)
Ако някой има други идеи нека ги сподели тук .... имаме една седмица на разположение да се разберем.


Последната промяна е направена от Nikipetrov7504 на Пет Апр 08, 2011 6:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
gele100




Брой мнения : 51
Join date : 18.03.2011
Age : 27
Местожителство : София

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 12:56 pm

Аз обмислям дали да дойда, защото може да имам работа тогава. По-точно от колко часа ще бъде ме вълнува.
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4449
cubydoo

cubydoo


Брой мнения : 59
Join date : 28.03.2011
Age : 26
Местожителство : Sofia

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 1:27 pm

Аз с удоволствие ще дойда.
По принцип майка ми и баща ми ме пускат. Обаче няма какво да покажа освен кубчето от 74година, едно малко ключодържателче(кубче е) от Хонг Конг и моята измишльотина
https://rubik-forumbg.bulgarianforum.net/t217-topic то ключодържатела не става(разглабя се), а другия си го пазя.
Много е гадно да зная, че след 5 дни ще си направи тате още една дебитна(специално за поръчки), а пък после ще го чакам 2 седмици.
Е това е-ужасно зарибен без кубче!
Върнете се в началото Go down
ivanradanov




Брой мнения : 55
Join date : 19.12.2010

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeСъб Апр 09, 2011 9:29 pm

Идвам задължително !! Smile Ще си донеса скромната колекциика, а може и един приятел също запален по кубчетата да дойде...
Надявам се да си прекараме добре Very Happy
Върнете се в началото Go down
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 7:26 pm

Стискайте палци лошото време да премине, че с този сняг дето се сипе тази вечер направо не ми се мисли къде по кафетата ще се завираме Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
Bryanna

Bryanna


Брой мнения : 8
Join date : 02.04.2011
Age : 36
Местожителство : Undercity

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 10:58 pm

Хей, бе и аз гледам временцето как е на път да ни предаде. Иначе ми се ще да дойда.
То, ако става на въпрос, ми се ще и зарибената група да доведа, но май всички точно тогава
са на бачкане. Неприятно.
Ъъ, иначе идея нямам какво имате предвид под входа с костенурката Very Happy Това по-близо до театрите ли е, към канала, или по-близо до ритуалната зала? Или някъде съвсем по средата Very Happy
Върнете се в началото Go down
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 6:26 am

Това с костенурката (линк http://bglog.net/ClientFiles/cb046e00-c15a-438e-ba19-4c6c444ab7cf/PC110001.JPG ) е един пясъчник откъм театъра (канала) в началото на парка. Там има още въртележа, стрелбище и т.н. Smile
Мисля че дори камъни да падат пак можем да направим срещата. Днес гледах времето сутринта за събота го дават към 15 градуса което не е чак толкова зле. А лошото време лека полека си отива. Smile
Колкото сме повече толкова по забавно ще бъде.
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
Tito




Брой мнения : 157
Join date : 28.01.2010
Age : 54
Местожителство : София

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 6:02 am

Ники, дано да си прав за времето, но като гледам прогнозата, че всеки ден се мени с няколко градуса, по-добре да не й обръщаме внимание, пък каквото дойде.
Аз, да съобщя, че ще дойда на срещата. Ще си нося някои от по-шантавите играчки, че цялата колекция набъбна.
Имам и две неща за размяна или продажба - куб 5х5х5 и един друг ребус - все доставка от Китай.
Ще си нося и камерата, така че да тренирате усърдно! Wink
Върнете се в началото Go down
http://studioshail.com
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 7:23 am

Аз съм там на 100 % , така че който дойде няма да е сам. Пък ако вали ще си намерим някое кафенце Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
gele100




Брой мнения : 51
Join date : 18.03.2011
Age : 27
Местожителство : София

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 10:40 am

Кажете само от колко часа е.
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4449
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 10:47 am

Цитат :
16.04.2011 Събота в 13.00ч. в парка Заимов (в началото) до пързалката с форма на костенурка(за ориентир там има и стрелбище)
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 44
Местожителство : София

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 8:57 am

Времето е като по поръчка точно за нас. Отивам да пия едно кафе и пристигам на срещата точно на време!
Върнете се в началото Go down
Tito




Брой мнения : 157
Join date : 28.01.2010
Age : 54
Местожителство : София

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 9:07 am

Аз вече пих кафе и сега ще пълня раницата с кубчета. Wink (тука като Фейсбук стана) Laughing
Върнете се в началото Go down
http://studioshail.com
Bryanna

Bryanna


Брой мнения : 8
Join date : 02.04.2011
Age : 36
Местожителство : Undercity

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 2:59 pm

Искам най-искрено да се извиня, имах доброто желание да дойда Crying or Very sad
Обаче има едно проклятие, наречено World of Warcraft, заради което за пореден път си легнах.. нека кажем рано и съответно се събудих следобяд...
Ами, предполагам, другия път, тъкмо да дойдем компанията зарибени..
Върнете се в началото Go down
the_trademark

the_trademark


Брой мнения : 283
Join date : 11.04.2011
Age : 28

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 6:00 pm

Снимчици има ли? Интересно ли беше? Разправяйте малко... rabbit
Върнете се в началото Go down
Tito




Брой мнения : 157
Join date : 28.01.2010
Age : 54
Местожителство : София

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 7:35 pm

Има снимки, но - скоро - като не ни замързи. Има и видео - който го реди под 20 сек беше заснет, също и другия с лявата ръка - уф... скомина.... това още по-нататък.

Интересно е, разбира се. Голям саир - като наизвадихме онези ми ти кубове и ребуси хората минават и се опулват, коментират, някои пипат... Шоу... Трябваше едно канче да сложим и щяхме да съберем дребни за лепенки! Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://studioshail.com
cubydoo

cubydoo


Брой мнения : 59
Join date : 28.03.2011
Age : 26
Местожителство : Sofia

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 8:14 am

Съжалявам, че не дойдох. Бях на уроци. Sad
Върнете се в началото Go down
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 3:30 pm

Съжалявам, че закъснях толкова с отговора, но благодарение на някой доброжелател на целия квартал оптиката беше отрязана и чак сега след ден и половина без интернет най-накрая той дойде. Smile Урааааа!!!
А сега малко думи за вчера и разбира се малко снимки.
Най-накрая се събрахме наистина малко по сериозна цифра от 2-ма души, вчера бяхме 6 Smile
Аз Ники Петров, Стоил (Tycho), Тихомир (Tito)(+дъщеря му -истинска повелителка на пъзелите Smile ), Иван (ivanradanov) и Крум Радев, който дойде накрая, но въпреки това успя да ни хване. Smile В продължение на 3.5 часа наистина се забавлявахме. Та дори се забавляваха и стотиците минувачи който минаваха от там и гледаха учудени такива неща друг път не видели. Всякакви пъзели, пъзелчета и какво ли още не. Дори уникалните Нео магнити които Стоил донесе от които се получаше какво ли не. Най-голямо разнообразие от видове 3х3х3 показа Стоил, а най-много странни по форма и функции - Тихомир. Иван пък донесе странна бъчва който май никой не успя да нареди. Smile
За другите не знам ама аз се радвах като малко дете. Smile
За първи път редих и с едно задължително приспособление (за състезания) стакмат таймер. И както винаги се случва не показах особено добри резултати, явно и в това се иска чалъм.
За тези който не успяха да дойдат има утешителна награда - снимките от тази ни среща. Smile А на следващото събиране да не се колебаят- колкото повече сме толкова е по забавно.
Може би пък някой ден и тук в родната ни България ще можем да си организираме състезание, такова от световната ранклиста. Но за да стане това трябва да продължим да популяризираме тази толкова сладка мания- манията по пъзелите.
Ето и чаканите снимки.
Среща в софия? Purvivpechatleniya



Среща в софия? Napejkata



Среща в софия? Napejkata2



Среща в софия? Napejkata3



Среща в софия? Zavsekigoponeshto



Среща в софия? Ospuzzles



Среща в софия? Razmisliistrastiiliivan



Среща в софия? Majstotogatasglobyavane



Среща в софия? Tychospuzzles



Среща в софия? Oshteneomagniti



Среща в софия? Ivannafinalnataprava



Среща в софия? Etogoikrum



Среща в софия? Golqmotobogatstvo




Среща в софия? Logosjp



Среща в софия? Logos2u



Надявам се да ви харесат ..... и да ви накарат следващия път да дойдете и вие. Smile Smile Wink


Последната промяна е направена от Nikipetrov7504 на Нед Апр 17, 2011 6:11 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
Sponsored content





Среща в софия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Среща в софия?   Среща в софия? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Среща в софия?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Среща в София?
» Състезание София

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Off Topic(за всякакви теми пишете тук)-
Идете на: