RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Колко време дневно отделяте за редене на 3х3х3?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
L2 z2 R2

L2 z2 R2


Брой мнения : 22
Join date : 17.05.2011

Колко време дневно отделяте за редене на 3х3х3? Empty
ПисанеЗаглавие: Колко време дневно отделяте за редене на 3х3х3?   Колко време дневно отделяте за редене на 3х3х3? Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 7:04 pm

Колко пъти дневно редите 3х3х3, и колко средно
време ви отнема това?
Къде според вас е минимумът за да имате личен напредък?
Има ли симптом на 'ПРЕредене' (прекалено много редене на веднъж)
и вреди ли ви на моментните постижения това?
Кога според вас настъпва тъпченето на едно място
независимо от многото упражнения и нови алгоритми които
сте научили?
Колко дълго (в дългосрочен план)
продължава вашия временен застой?
Върнете се в началото Go down
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

Колко време дневно отделяте за редене на 3х3х3? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко време дневно отделяте за редене на 3х3х3?   Колко време дневно отделяте за редене на 3х3х3? Icon_minitimeПет Юли 01, 2011 6:39 am

Средно между 100-150-200 с таймер и около100-150без таймер съответно през целия ден. За минимум не може да се говори защото един запаметява по бързо(демек му трябва по малко редене ) а друг по бавно (съответно повече редене повече запаметяване Smile )
За симптом на ПРЕРЕДЕНЕ мисля, че може да се говори особено като човек започне да се вманиачава...... Понякога като гледам някой особено добри подреждания така се запалвам че редя по 200-300 на ден и от това наистина понягога задобрявам, но има и дни в които освен да почнат да ме болят очите друго не става Smile Wink Wink
Под временен застой аз разбирам колко дълго не съм правил нов рекорд -(Лично най-добро или Средно например от 12) тук нещата са ясни колкото по надолу слизаш толкова периодите без явен напредък са по-големи, по -дълги .
Последния ми рекорд от 10.16с. беше средата на декември и чак сега успях да направя 10.00с.
Това не бива да те отчайва.... Smile а да те нахъса още повече да редиш повече, да станеш по-добър
Успех!!!

п.п. Разбира се винаги има и повече и повече - миналата година Крум от този форум беше направил за един ден 1000 подреждания след което със сигурност ще сънуваш 3х3х3 Smile , но има и още:
Преди час в централния форум е постната нова тема Рубик 3х3х3 маратон 10000нареждания по 1000-1200-1500 на ден кой колкото може не е задължително да сте спийдсолвър за да участвате... ето и линк :
http://www.speedsolving.com/forum/showthread.php?30268-The-Uber-Weekly-3x3-10-000-Cube-Marathon!!!&p=600364#post600364
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
spigmata

spigmata


Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 31
Местожителство : Бургас

Колко време дневно отделяте за редене на 3х3х3? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко време дневно отделяте за редене на 3х3х3?   Колко време дневно отделяте за редене на 3х3х3? Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 6:52 pm

Напоследък 5-10 максимум 15 пъти,и ми отнема може би 5-10 минути общо за всички редения, иначе преди съм редял по 20-30-50-60 пъти максимум по принцип не редя много...стигал съм и до над 100 де Wink. Минимумът според мен е поне да научите beginners метода. Very Happy Според мен прередене има когато почнат да ви болят китките и пръстите или пък с направите някоя рана и тогава се реди доста трудно. Тъпченето на едно място според мен настъпва когато с тези формули и алгоритми които се научили искарате максимума от тях и трябва да почнете да учите нови такива (по-бързи) за да имате някакъв напредък...Честно казано не съм засичал време в което имам застой, но застоят не е дълъг.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Колко време дневно отделяте за редене на 3х3х3? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко време дневно отделяте за редене на 3х3х3?   Колко време дневно отделяте за редене на 3х3х3? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Колко време дневно отделяте за редене на 3х3х3?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Спиидкуберско 3х3х3
» Колко трябва да ми е стегнат куба
» НАЙ-ДОБРОТО ЛИЧНО ВРЕМЕ!!!!
» Най-добро лично време!!!
» НАЙ ДОБРО СРЕДНО ВРЕМЕ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: 3x3x3-
Идете на: