RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 
 

 Световното започна......

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Nikipetrov7504

avatar

Брой мнения : 738
Join date : 15.01.2009
Age : 42
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Световното започна......    Пет Окт 14, 2011 10:43 am

Ето къде можете да гледате стриииииииймммм какво се случва в този момент.
http://www.ustream.tv/channel/world-rubik-cube-2011#utm_campaign=synclickback&source=http://worldrubik2011.voicetv.co.th/&medium=9506717
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
spigmata

avatar

Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 24
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Пет Окт 14, 2011 3:18 pm

Не бачка бе..?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Tycho

avatar

Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 37
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Пет Окт 14, 2011 4:54 pm

spigmata написа:
Не бачка бе..?
За днес приключиха, вече спят хората, при тях сега е полунощ.

Ето тук гледате програмата и кое в колко часа е - http://www.thailandcube.com/wc2011/?page_id=110

Ето тук си правите справка за часа в Тайланд - http://wwp.greenwichmeantime.com/time-zone/asia/thailand/time/
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Nikipetrov7504

avatar

Брой мнения : 738
Join date : 15.01.2009
Age : 42
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Пет Окт 14, 2011 7:40 pm

Утре към 12 часа наше време го смятах трябва да почнат първикръг 3х3х3.. Иначе днес когато при нас беше около 13ч. при тях май беше между 18-20 часа. накрая си пожелаваха лека вечер и се гласиха да ходят да си правят купона Smile сещайте се какъв купон става ........ Smile
Айде до утре ...
------------------------------------------------------------------------
Тече в момента 3х3х3 с една ръка. Часа е 11.11 не знам колко е тяхно време, но в нашия форум се показва един час назад от това което пишеш. След час се надявам да е 3х3х3 вече истинското състезание Smile. Всички известни са там поне досега видях Дан Кохен, Ерик , Феликс, Пити Падчетдпан (който между другото направи вече много добро време от 12.46 с една ръка) ..... още Сер!%@ Рябко и кой ли още не ... Гледайте удоволствието е гарантирано.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
Tycho

avatar

Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 37
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Съб Окт 15, 2011 8:35 am

Те са четири часа напред, по програма 3х3 трябва да почне точно сега в 11:30.

Nikipetrov7504 написа:
но в нашия форум се показва един час назад от това което пишеш.
От профила в преференции, най-долу си настрой часовата зона и ще ти показва правилно.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
spigmata

avatar

Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 24
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Съб Окт 15, 2011 10:41 am

BTW състезанието започна в 6:48 наше време с 5х5 и го гледах до 8:00 (започнаха с 5х5 и така и не свършиха...поне не ги догледах), след което пуснах формулата... Very Happy, и сега пак го пуснах са на 3х3, но те почват от най бавните до най-бързите и ще има да се чака. Затова въпроса ми е дали случайно някъде няма да се качи ТВрип от събитието и ако някой го намери качен някъде нека да даде линк за сваляне...аз ще търся, че това не е работа да гледаш кубчета как се въртят 8-9-10 часа, направо омръзва... Very Happy Smile
------------------------------------------------------------------
Eрик така и не го видях....
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Nikipetrov7504

avatar

Брой мнения : 738
Join date : 15.01.2009
Age : 42
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Съб Окт 15, 2011 6:38 pm

Шампиона пак показа своята висота. Първите места от 3х3х3 до 6х6х6 включително пак са негови. За сравнение бившия шампион Ерик е на 23-та позиция. Какво ли ще ни донесе утрешния ден остава да разберем. До утре.
п.п. А ето и страницата с резултатите... http://live.cubing.net/WC2011/#1
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
spigmata

avatar

Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 24
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Съб Окт 15, 2011 8:01 pm

Че утре какво има, това не беше ли последния ден?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
DoByG



Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 23
Местожителство : гр. Сопот

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Съб Окт 15, 2011 8:30 pm

Човееек, утре са всички финали Smile
Виж ТУК - 14 финала Smile
от 8:45 до 15:45 часа Българско време !
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Count Dracula

avatar

Брой мнения : 313
Join date : 14.07.2011
Age : 21
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Нед Окт 16, 2011 10:40 am

В момента стана голямо шоу...5 подобрявания на 5х5 както и средното...Феликс направи 56.22 !!! и средно под минута незнам точно колко..
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.rubetimer.com/avatar.php?4765
Tycho

avatar

Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 37
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Нед Окт 16, 2011 10:46 am

Мдааа, финалът на 5х5 се получи интересен и напрегнат. Сега да видим 4х4!

Феликс баш на финала сдаде багажа. Голямо браво за момчето от Полша! Страхотен финал се получи.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
spigmata

avatar

Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 24
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Нед Окт 16, 2011 12:40 pm

Айдеее, нов шампион... Smile
Ето и класирането:
1 Micha Poland 8.94 7.68 8.41 8.72 8.83 7.68 8.94 8.65
2 Rowe Hessler USA 8.52 8.77 10.61 10.02 9.90 8.52 10.61 9.56
3 Feliks Zemdegs Australia 9.21 9.46 11.55 10.06 9.13 9.13 11.55 9.58
4 Giovanni Contardi Italy 10.40 10.30 10.28 8.61 7.96 7.96 10.40 9.73
5 Yumu Tabuchi Japan 11.25 10.05 9.59 11.06 10.21 9.59 11.25 10.44
6 Mats Valk Netherlands 8.21 10.86 10.83 9.90 11.00 8.21 11.00 10.53
7 Yu Nakajima Japan 14.28 10.81 10.61 8.81 10.43 8.81 14.28 10.62
8 Bence Barát Hungary 12.96 10.03 11.78 10.44 10.31 10.03 12.96 10.84
9 Sergey Ryabko Russia 10.28 10.55 9.18 14.25 12.78 9.18 14.25 11.20
10 Paolo Moriello Italy 9.31 11.13 11.36 11.59 DNF 9.31 DNF 11.36
11 Hao-Zheng Lin Taiwan 11.30 13.19 11.31 11.33 12.86 11.30 13.19 11.83
12 Kailong Li China 15.43 11.84 12.93 DNF 12.33 11.84 DNF 13.56
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
HarryCo

avatar

Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 20
Местожителство : Цар Калоян,Разград

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Нед Окт 16, 2011 1:17 pm

Този Micha всъщност се казва Michał Pleskowicz...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http:// http://www.youtube.com/user/SCHarryCo
spigmata

avatar

Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 24
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Нед Окт 16, 2011 2:54 pm

Така са му написали името така съм го копирал и аз...
Ето и другите резултати:
4x4 Cube - Final
1 Feliks Zemdegs Australia 0:33.33 0:38.71 0:33.28 0:33.63 0:39.33 0:33.28 0:39.33 0:35.22
2 Giovanni Contardi Italy 0:39.15 0:40.91 0:35.75 0:34.25 0:31.21 0:31.21 0:40.91 0:36.38
3 Mats Valk Netherlands 0:39.50 0:40.40 0:36.47 0:41.91 0:44.52 0:36.47 0:44.52 0:40.60
4 Syuhei Omura Japan 0:44.08 0:34.15 0:47.31 0:40.03 0:41.40 0:34.15 0:47.31 0:41.84
5 Yu Sajima Japan 0:36.58 0:40.19 0:54.84 0:43.77 0:41.83 0:36.58 0:54.84 0:41.93
6 Yu Nakajima Japan 0:47.88 0:45.81 0:40.03 0:38.25 0:40.36 0:38.25 0:47.88 0:42.07
7 Mitsuki Gunji Japan 0:46.55 0:42.27 0:38.40 0:45.38 0:39.59 0:38.40 0:46.55 0:42.41
8 Dan Cohen USA 0:46.71 0:47.40 0:40.55 0:41.40 0:37.91 0:37.91 0:47.40 0:42.89
9 Yumu Tabuchi Japan 0:44.97 0:40.63 0:46.46 0:37.30 0:43.66 0:37.30 0:46.46 0:43.09
10 Kailong Li China 0:45.53 0:51.06 0:37.41 0:44.71 0:39.75 0:37.41 0:51.06 0:43.33
11 Howard Wong Jun Yen Malaysia 0:42.18 0:45.27 0:42.88 0:42.78 0:50.97 0:42.18 0:50.97 0:43.64
12 Hao-Zheng Lin Taiwan 0:52.93 0:43.63 0:43.46 0:46.16 0:40.40 0:40.40 0:52.93 0:44.42
13 Simon Westlund Sweden 0:50.18 0:42.55 0:47.80 0:43.58 0:42.22 0:42.22 0:50.18 0:44.64
14 Asia Konvittayayotin Thailand 0:44.44 0:51.78 0:47.78 0:32.53 0:43.40 0:32.53 0:51.78 0:45.21
15 Daiki Matsumoto Japan 0:44.27 0:45.44 0:46.80 0:53.13 0:50.09 0:44.27 0:53.13 0:47.44
16 Nipat Charoenpholphant Thailand 0:43.80 0:52.56 0:48.93 0:47.25 0:53.96 0:43.80 0:53.96 0:49.58

5x5 Cube - Final
1 Feliks Zemdegs Australia 0:59.59 0:58.41 1:01.81 1:05.40 0:56.22 0:56.22 1:05.40 0:59.94
2 Dan Cohen USA 1:09.68 1:11.30 1:14.66 1:07.21 0:57.44 0:57.44 1:14.66 1:09.40
3 Yu Nakajima Japan 1:10.86 1:11.93 1:10.22 0:58.53 1:13.58 0:58.53 1:13.58 1:11.00
4 Asia Konvittayayotin Thailand 1:28.25 1:09.28 1:17.30 1:13.52 1:09.31 1:09.28 1:28.25 1:13.38
5 Syuhei Omura Japan 1:09.61 1:26.28 1:11.69 1:11.77 1:25.08 1:09.61 1:26.28 1:16.18
6 Bence Barát Hungary 1:13.61 1:24.59 1:10.90 1:20.18 1:15.93 1:10.90 1:24.59 1:16.57
7 Kevin Hays USA 1:03.05 1:10.58 1:12.81 1:35.03 1:31.18 1:03.05 1:35.03 1:18.19
8 Kailong Li China 1:15.43 1:12.93 1:23.88 1:18.25 1:21.34 1:12.93 1:23.88 1:18.34
9 Erik Akkersdijk Netherlands 1:18.94 1:16.66 1:22.91 1:07.86 DNF 1:07.86 DNF 1:19.50
10 Yumu Tabuchi Japan 1:21.00 1:20.75 1:27.50 1:18.47 1:12.16 1:12.16 1:27.50 1:20.07
11 Howard Wong Jun Yen Malaysia 1:17.75 1:22.83 1:22.46 1:16.33 1:22.93 1:16.33 1:22.93 1:21.01
12 Gomain Ngernseng Thailand 1:25.38 1:24.16 1:21.36 1:26.21 1:27.53 1:21.36 1:27.53 1:25.25
13 Mats Valk Netherlands 1:28.55 1:31.66 1:28.46 1:19.66 1:15.19 1:15.19 1:31.66 1:25.56
14 Hsuan Chang Taiwan 1:26.55 1:30.66 1:31.97 1:19.66 1:19.86 1:19.66 1:31.97 1:25.69
15 Takayuki Ookusa Japan 1:35.58 1:34.77 1:20.09 1:12.83 1:30.13 1:12.83 1:35.58 1:28.33
16 Hao-Zheng Lin Taiwan 1:35.94 1:32.11 1:29.75 1:21.52 1:25.69 1:21.52 1:35.94 1:29.18

2x2 Cube - Final
1 Feliks Zemdegs Australia 2.72 2.81 1.91 2.59 4.46 1.91 4.46 2.71
2 Micha Poland 2.75 1.61 2.68 4.33 2.78 1.61 4.33 2.74
3 Cameron Stollery Australia 2.53 1.65 3.27 3.00 2.69 1.65 3.27 2.74
4 Nipat Charoenpholphant Thailand 3.15 1.72 2.81 3.22 2.71 1.72 3.22 2.89
5 Mats Valk Netherlands DNF 1.84 2.52 2.47 4.16 1.84 DNF 3.05
6 Cornelius Dieckmann Germany 2.68 1.63 5.18 4.36 2.78 1.63 5.18 3.27
7 Milán Baticz Hungary 3.09 1.56 DNF 3.53 3.71 1.56 DNF 3.44
8 Bence Barát Hungary 3.81 2.05 3.69 3.21 3.72 2.05 3.81 3.54
9 Kevin Guillaumond France 3.77 2.11 3.58 4.21 4.31 2.11 4.31 3.85
10 Daiki Matsumoto Japan 3.34 3.86 3.75 4.38 4.05 3.34 4.38 3.89
11 Simon Westlund Sweden 3.43 5.03 3.72 4.78 3.43 3.43 5.03 3.98
12 Asia Konvittayayotin Thailand 3.13 5.18 4.88 3.90 3.94 3.13 5.18 4.24
13 Kailong Li China 4.56 4.80 4.77 3.75 3.56 3.56 4.80 4.36
14 Renhard Julindra Indonesia 4.46 5.19 3.44 4.68 4.66 3.44 5.19 4.60
15 Leong Wing Sik Malaysia 2.75 5.47 3.59 5.61 5.80 2.75 5.80 4.89
16 Tim Major Australia 4.61 6.15 3.96 8.44 5.38 3.96 8.44 5.38

Rubik's Cube: Blindfolded - Final
1 Zane Carney Australia 0:41.55 0:38.52 0:31.41 0:31.41
2 Yuhui Xu China 0:31.91 DNF DNF 0:31.91
3 Muhammad Iril Khairul Anam Indonesia 0:36.71 DNF DNF 0:36.71
4 Marcell Endrey Hungary 0:39.84 0:38.65 DNF 0:38.65
5 Cornelius Dieckmann Germany 0:50.58 DNF 0:54.63 0:50.58
6 Bence Barát Hungary 0:51.83 DNF DNF 0:51.83
7 François Courtès France 1:04.65 0:57.22 DNF 0:57.22
8 Amos Tay Swee Hui Malaysia DNF DNF 0:59.71 0:59.71
9 Aldo Feandri Indonesia DNF 1:08.86 1:03.03 1:03.03
10 Luchen Zhang China 1:20.63 DNF 1:15.52 1:15.52
11 Simon Westlund Sweden 1:22.58 DNF DNF 1:22.58
12 Apichai Boonnuam Thailand DNF 1:51.50 1:26.34 1:26.34
13 Chris Hardwick USA DNF 1:43.63 DNF 1:43.63
14 Dan Cohen USA DNF DNF 1:52.50 1:52.50
15 Henrik Buus Aagaard Denmark 2:14.80 2:20.90 DNF 2:14.80
16 Feliks Zemdegs Australia DNF DNF DNF DNF

Rubik's Cube: One-handed - Final
1 Arifumi Fushimi Japan 15.05 13.19 18.40 17.15 14.47 13.19 18.40 15.56
2 Yumu Tabuchi Japan 15.02 13.97 17.55 15.78 15.91 13.97 17.55 15.57
3 Nipat Charoenpholphant Thailand 19.08 16.19 15.84 14.86 15.75 14.86 19.08 15.93
4 Micha Poland 14.83 16.41 12.86 17.21 20.31 12.86 20.31 16.15
5 Peerawich Hiranpaphakorn Thailand 17.41 16.25 18.44 15.78 16.34 15.78 18.44 16.67
6 Feliks Zemdegs Australia 14.31 15.13 17.81 DNF 17.58 14.31 DNF 16.84
7 Kanneti Sae Han France 17.56 18.61 17.18 16.41 19.66 16.41 19.66 17.78
8 Baramee Pookcharoen Thailand 19.09 17.46 15.08 18.90 17.08 15.08 19.09 17.81
9 Rowe Hessler USA 17.97 14.43 17.05 18.46 20.61 14.43 20.61 17.83
10 Mats Valk Netherlands 19.27 17.22 17.21 14.13 19.65 14.13 19.65 17.90
11 Hao-Zheng Lin Taiwan 18.52 17.46 18.27 14.94 20.90 14.94 20.90 18.08
12 Piti Pichedpan Thailand 20.43 16.86 13.46 20.80 17.08 13.46 20.80 18.12
13 Muhammad Jihan Khalilurrahman Indonesia 17.63 21.09 18.68 18.52 23.65 17.63 23.65 19.43
14 Asia Konvittayayotin Thailand 19.06 20.25 19.38 18.83 35.80 18.83 35.80 19.56
15 Cornelius Dieckmann Germany 19.08 23.33 23.88 19.72 19.30 19.08 23.88 20.78
16 Erik Akkersdijk Netherlands 25.93 21.09 23.21 DNF 21.22 21.09 DNF 23.45

Rubik's Cube: Fewest moves - Final
1 Sébastien Auroux Germany 28
2 Milán Baticz Hungary 29
2 Daniel Sheppard United Kingdom 29
4 Tim Reynolds USA 30
5 Henrik Buus Aagaard Denmark 32
6 Yohei Suzuki Japan 33
6 Jin Mochizuki Japan 33
6 Feliks Zemdegs Australia 33
9 Simon Westlund Sweden 34
9 Xiaobo Jin China 34
11 Stephen Adhisaputra Indonesia 35
12 Bence Barát Hungary 36
12 Chris Hardwick USA 36
12 Roman Ostapenko Ukraine 36
12 Erik Akkersdijk Netherlands 36
16 Sergey Ryabko Russia 37
16 Nathan Azaria Indonesia 37
16 Dan Cohen USA 37
16 Chris Krueger USA 37
16 François Courtès France 37
16 Cornelius Dieckmann Germany 37
22 Asia Konvittayayotin Thailand 38
23 Ivan Makachev Russia 39
23 Clément Gallet France 39
25 Daiki Matsumoto Japan 40
26 Tim Major Australia 41
26 Weixing Zhang China 41
26 Kailong Li China 41
26 Micha Poland 41
30 Arifumi Fushimi Japan 42
30 Filippo Brancaleoni Italy 42
30 Kian Barry USA 42
30 Baramee Pookcharoen Thailand 42
34 Conrad Rider United Kingdom 43
35 Wachirawit Chatwiriyacharoen Thailand 44
35 Shelley Chang USA 44
35 Radu Faciu Romania 44
35 Lorenzo Bonoan Philippines 44
39 Kirk Nicklaus Manibuy Indonesia 45
39 Riadi Arsandi Indonesia 45
39 Jeremy Fleischman USA 45
42 Claudio Müller Switzerland 46
42 Muhammad Jihan Khalilurrahman Indonesia 46
44 Adam Zamora USA 47
45 Hung Lo Taiwan 48
45 Leong Wing Sik Malaysia 48
47 Takuya Furukawa Japan 49
47 Kohta Matsumoto Japan 49
47 Sinpei Araki Japan 49
50 Nguy Vietnam 52
50 Weragone Yimwilai Thailand 52
52 Shusei Tabuchi Japan 54
52 Takayuki Matsumoto Japan 54
54 Bálint Bodor Hungary 66
55 Javier Cabezuelo Sánchez Spain DNF
55 Cameron Stollery Australia DNF
55 Nikolay Evdokimov Russia DNF
55 Chonlathep Kitsinthopchai Thailand DNF
55 Suchakree Ladavarn Thailand DNF
55 Tong Boonrod Thailand DNF
55 Nattasit Phaisalrittiwong Thailand DNF
55 Ethan Crislip USA DNF
55 Dan Dzoan USA DNF
55 Fumiki Koseki Japan DNF
55 Mikhail Rostovikov Russia DNF
55 Aphichotewisit Woowong Thailand DNF
55 Matic Omulec Slovenia DNF
55 Florian Herzog Austria DNF
55 Yumu Tabuchi Japan DNF
55 Brúnó Bereczki Hungary DNF
55 István Kocza Hungary DNF
55 Máté Horváth Hungary DNF
55 Tomoaki Okayama Japan DNF
55 Muhammad Iril Khairul Anam Indonesia DNF
55 Fabrizio Cirnigliaro Italy DNF
55 Sanae Koseki Japan DNF
55 Simone Ciancotti Italy DNF
55 Adam Reduan Chin Malaysia DNF
55 Amos Tay Swee Hui Malaysia DNF
55 Jules Desjardin France DNF
55 Lars Vandenbergh Belgium DNF
55 Louis Cormier Canada DNF
55 Alexey Melnikov Russia DNF
55 Ron van Bruchem Netherlands DNF
55 Frank Severinsen Denmark DNF
55 Mats Valk Netherlands DNF
55 Oscar Roth Andersen Denmark DNF
55 Antoine Perdereau France DNF
55 Aldo Feandri Indonesia DNF
55 Mitsuki Gunji Japan DNF

Rubik's Cube: With feet - Combined Final
1 Henrik Buus Aagaard Denmark 0:46.68 0:42.03 0:40.43 0:40.43 0:43.05
2 Tong Boonrod Thailand 0:41.59 0:45.93 0:46.25 0:41.59 0:44.59
3 Renhard Julindra Indonesia 0:42.80 0:45.18 0:54.78 0:42.80 0:47.59
4 Nam Yun-Su Korea 0:46.65 0:48.13 0:59.08 0:46.65 0:51.29
5 Arifumi Fushimi Japan 0:52.55 1:02.51 0:43.44 0:43.44 0:52.83
6 Péter Pozsgai Hungary 0:54.16 0:58.11 0:46.31 0:46.31 0:52.86
7 Erik Akkersdijk Netherlands 0:56.50 0:52.09 1:00.36 0:52.09 0:56.32
8 Yumu Tabuchi Japan 0:55.86 1:01.81 0:55.33 0:55.33 0:57.67
9 Takuya Furukawa Japan 1:24.65 1:03.15 0:57.84 0:57.84 1:08.55
10 Daniel Sheppard United Kingdom 1:14.38 1:12.02 1:12.68 1:12.02 1:13.03
11 Simon Westlund Sweden 1:04.56 1:00.52 1:58.40 1:00.52 1:21.16
12 Riadi Arsandi Indonesia 1:19.52 1:26.53 1:21.93 1:19.52 1:22.66
13 Stephen Adhisaputra Indonesia 1:27.05 2:13.65 1:49.90 1:27.05 1:50.20
14 Dan Cohen USA 1:34.06 1:34.06
15 Sébastien Auroux Germany 2:03.65 2:03.65
16 Shusei Tabuchi Japan 2:08.33 2:08.33
17 Mats Valk Netherlands 2:52.53 2:52.53
18 Frank Severinsen Denmark DNF DNF
18 Matic Omulec Slovenia DNF DNF

Megaminx - Final
1 Simon Westlund Sweden 0:55.40 0:49.30 0:51.86 0:52.52 0:46.69 0:46.69 0:55.40 0:51.23
2 Bálint Bodor Hungary 0:47.25 0:43.18 0:56.77 0:52.58 0:56.47 0:43.18 0:56.77 0:52.10
3 Oscar Roth Andersen Denmark 0:54.91 0:58.56 0:55.72 1:03.03 0:55.05 0:54.91 1:03.03 0:56.44
4 Matic Omulec Slovenia 1:07.77 1:10.33 1:02.94 0:59.40 1:05.90 0:59.40 1:10.33 1:05.54
5 Feliks Zemdegs Australia 1:41.53 1:04.33 1:06.83 1:07.05 1:01.11 1:01.11 1:41.53 1:06.07
6 Karina Grandjean Beck Denmark 1:04.31 1:03.65 1:06.11 1:11.13 1:07.93 1:03.65 1:11.13 1:06.12
7 Rowe Hessler USA 1:02.90 1:09.05 1:10.52 1:03.93 1:10.56 1:02.90 1:10.56 1:07.83
8 Gomain Ngernseng Thailand 2:07.59 1:06.68 1:00.81 1:07.34 1:09.91 1:00.81 2:07.59 1:07.98
9 Milán Baticz Hungary 1:06.77 1:07.83 1:07.22 1:13.38 1:21.78 1:06.77 1:21.78 1:09.48
10 Erik Akkersdijk Netherlands 1:07.06 1:13.44 1:11.40 1:18.40 1:05.22 1:05.22 1:18.40 1:10.63
11 Richard Jay S. Apagar Philippines 1:08.71 1:03.80 1:11.97 1:13.34 1:12.47 1:03.80 1:13.34 1:11.05
12 Louis Cormier Canada 1:20.33 1:19.53 1:16.34 1:24.27 1:14.66 1:14.66 1:24.27 1:18.73
13 Dan Cohen USA 1:23.78 1:19.40 1:18.97 1:20.56 1:20.11 1:18.97 1:23.78 1:20.02
14 Tanai Chaikraveephand Thailand 1:47.50 1:04.16 1:27.47 1:23.31 1:09.78 1:04.16 1:47.50 1:20.19
15 Syuhei Omura Japan 1:12.33 1:28.13 1:25.53 1:21.80 DNF 1:12.33 DNF 1:25.15
16 Jeong Jong-Ho Korea 1:35.56 1:24.22 1:28.40 1:24.16 1:15.65 1:15.65 1:35.56 1:25.59

Pyraminx - Final
1 Jules Desjardin France 3.72 4.05 8.31 4.80 5.15 3.72 8.31 4.67
2 Oscar Roth Andersen Denmark 3.55 2.83 DNF 6.13 4.58 2.83 DNF 4.75
3 Yohei Oka Japan 3.25 4.33 5.05 DNF 4.96 3.25 DNF 4.78
4 Riadi Arsandi Indonesia 7.38 5.28 4.96 4.65 4.61 4.61 7.38 4.96
5 Brúnó Bereczki Hungary 4.03 5.25 4.43 8.15 5.83 4.03 8.15 5.17
6 Simon Westlund Sweden 4.25 5.83 7.18 4.97 6.91 4.25 7.18 5.90
7 Jin Mochizuki Japan 7.09 5.41 10.28 6.03 4.59 4.59 10.28 6.18
8 Feliks Zemdegs Australia 6.25 3.00 5.81 8.21 6.53 3.00 8.21 6.20
9 Worapat Charoensuk Thailand 8.02 5.75 5.41 6.06 7.13 5.41 8.02 6.31
10 Erik Akkersdijk Netherlands 4.66 6.03 16.28 7.43 6.08 4.66 16.28 6.51
11 Dan Cohen USA 7.06 4.78 6.66 7.40 10.90 4.78 10.90 7.04
12 Renhard Julindra Indonesia 7.77 5.83 12.13 6.69 7.38 5.83 12.13 7.28
13 Milán Baticz Hungary 6.46 5.34 8.56 7.94 7.68 5.34 8.56 7.36
14 Sébastien Auroux Germany 7.71 9.50 7.06 4.47 8.96 4.47 9.50 7.91
15 Nipat Charoenpholphant Thailand 6.77 6.68 18.08 9.72 7.83 6.68 18.08 8.11
16 Daniel Sheppard United Kingdom 6.94 8.25 9.88 7.00 9.53 6.94 9.88 8.26

Square-1 - Final
1 Dan Cohen USA 17.78 15.68 14.50 15.81 20.30 14.50 20.30 16.42
2 Mats Valk Netherlands 21.33 26.91 15.69 17.30 22.68 15.69 26.91 20.44
3 Takao Hashimoto Japan 26.71 21.58 16.11 24.58 19.00 16.11 26.71 21.72
4 François Courtès France DNF 23.55 19.52 21.36 20.91 19.52 DNF 21.94
5 Nathan Azaria Indonesia 24.25 24.53 18.94 19.58 22.72 18.94 24.53 22.18
6 Simon Westlund Sweden 24.36 31.96 21.65 22.18 21.44 21.44 31.96 22.73
7 Teera Tareesuchevakul Thailand 32.83 20.16 26.43 21.05 21.18 20.16 32.83 22.89
8 Anukun Supcharoenkun Thailand 26.34 25.58 33.06 21.78 21.18 21.18 33.06 24.57
9 Feliks Zemdegs Australia 45.28 27.61 20.59 14.61 25.58 14.61 45.28 24.59
10 Bence Barát Hungary 26.08 19.65 15.55 29.46 29.22 15.55 29.46 24.98
11 Micha Poland 25.19 27.68 29.80 28.34 21.55 21.55 29.80 27.07
12 Dene Beardsley New Zealand 39.50 26.16 30.78 24.94 20.52 20.52 39.50 27.29
13 Daniel Sheppard United Kingdom 31.44 33.22 25.03 27.78 21.18 21.18 33.22 28.08
14 Lars Vandenbergh Belgium 38.25 27.91 28.69 22.25 28.03 22.25 38.25 28.21
15 Fumiki Koseki Japan 28.03 24.33 32.81 44.21 26.05 24.33 44.21 28.96
16 Baramee Pookcharoen Thailand 45.78 39.33 30.13 30.83 55.47 30.13 55.47 38.65

Rubik's Clock - Final
1 Daniel Sheppard United Kingdom 9.00 6.50 7.71 6.16 8.31 6.16 9.00 7.51
2 Javier Tirado Ortiz Spain 8.55 5.83 7.68 6.90 13.46 5.83 13.46 7.71
3 Yu Sajima Japan 8.18 6.16 8.68 10.47 7.09 6.16 10.47 7.98
4 Hung Lo Taiwan 10.38 8.18 8.41 10.72 7.81 7.81 10.72 8.99
5 Arifumi Fushimi Japan DNF 8.25 7.71 6.66 12.22 6.66 DNF 9.39
6 Tim Reynolds USA 9.65 8.08 10.19 8.44 10.53 8.08 10.53 9.43
7 Nathan Azaria Indonesia DNF 13.28 6.84 7.02 8.27 6.84 DNF 9.52
8 Gábor Szabó Hungary 9.88 8.09 8.71 11.34 10.65 8.09 11.34 9.75
9 Jesús Masanet García Spain 9.63 9.88 11.75 8.83 10.22 8.83 11.75 9.91
10 Dan Cohen USA 10.65 DNF 7.78 8.55 11.80 7.78 DNF 10.33
11 Simon Westlund Sweden 10.66 11.56 9.11 9.02 DNF 9.02 DNF 10.44
12 Sébastien Auroux Germany 11.22 13.00 11.13 11.63 12.00 11.13 13.00 11.62
13 Prin Kijviwattanakarn Thailand 12.08 9.13 10.58 12.80 21.83 9.13 21.83 11.82
14 Fumiki Koseki Japan 14.18 10.71 12.53 11.52 11.43 10.71 14.18 11.83
15 Gaël Dusser France 9.78 DNF 11.69 12.78 12.00 9.78 DNF 12.16
16 Yohei Oka Japan 15.59 10.81 DNF 10.61 14.18 10.61 DNF 13.53

6x6 Cube - Final
1 Feliks Zemdegs Australia 2:14.69 2:10.84 2:02.33 2:02.33 2:09.29
2 Dan Cohen USA 2:41.22 2:30.35 2:20.09 2:20.09 2:30.55
3 Bence Barát Hungary 2:45.44 2:16.75 2:34.69 2:16.75 2:32.29
4 Asia Konvittayayotin Thailand 2:33.31 2:41.44 2:31.22 2:31.22 2:35.32
5 Jeong Jong-Ho Korea 2:41.50 2:52.09 2:40.16 2:40.16 2:44.58
6 Simon Westlund Sweden 2:39.88 2:42.65 2:51.31 2:39.88 2:44.61
7 Bálint Bodor Hungary 2:43.18 2:30.83 3:02.86 2:30.83 2:45.62
8 Kuo-Hao Wu Taiwan 2:47.86 2:20.09 3:14.58 2:20.09 2:47.51
9 Erik Akkersdijk Netherlands 3:10.08 2:39.56 2:38.09 2:38.09 2:49.24
10 Cornelius Dieckmann Germany 3:01.71 2:56.90 3:07.15 2:56.90 3:01.92
11 Dene Beardsley New Zealand 3:15.81 2:48.93 3:02.46 2:48.93 3:02.40
12 Kevin Hays USA 2:07.08 2:08.77 DNF 2:07.08 DNF

7x7 Cube - Final
1 Bence Barát Hungary 3:46.15 3:33.58 3:33.53 3:33.53 3:37.75
2 Kevin Hays USA 3:37.52 3:51.19 3:52.27 3:37.52 3:46.99
3 Feliks Zemdegs Australia 3:53.27 3:47.47 4:02.50 3:47.47 3:54.41
4 Asia Konvittayayotin Thailand 4:14.31 4:04.84 3:44.66 3:44.66 4:01.27
5 Jeong Jong-Ho Korea 4:25.25 3:51.59 4:00.90 3:51.59 4:05.91
6 Milán Baticz Hungary 4:18.21 4:04.75 4:06.47 4:04.75 4:09.81
7 Erik Akkersdijk Netherlands 4:22.93 4:22.68 4:50.75 4:22.68 4:32.12
8 Dan Cohen USA 4:42.19 4:27.27 4:29.36 4:27.27 4:32.94
9 Dene Beardsley New Zealand 5:08.58 4:50.83 4:36.13 4:36.13 4:51.85
10 Kuo-Hao Wu Taiwan 4:31.13 4:57.81 5:08.15 4:31.13 4:52.36
11 Simon Westlund Sweden 4:36.63 4:45.41 5:17.86 4:36.63 4:53.30
12 Cornelius Dieckmann Germany 5:26.56 5:15.43 5:05.11 5:05.11 5:15.70

Rubik's Magic - Final
1 Bálint Bodor Hungary 0.91 0.93 0.94 0.88 DNF 0.88 DNF 0.93
2 Cornelius Dieckmann Germany 1.00 1.02 1.03 0.97 0.93 0.93 1.03 1.00
3 Máté Horváth Hungary 1.06 1.15 1.05 1.06 1.03 1.03 1.15 1.06
4 Mats Valk Netherlands 1.38 1.18 1.11 1.13 1.06 1.06 1.38 1.14
5 Péter Pozsgai Hungary 1.31 1.18 1.16 1.13 1.13 1.13 1.31 1.16
6 Yohei Oka Japan 1.22 1.21 1.27 1.25 1.91 1.21 1.91 1.25
7 Daniel Yeo Sian Leng Malaysia 1.18 1.06 DNF 1.13 1.58 1.06 DNF 1.30
8 Tim Reynolds USA 1.43 1.27 1.38 1.44 1.16 1.16 1.44 1.36
9 Daniel Sheppard United Kingdom 1.36 1.43 1.36 1.31 DNF 1.31 DNF 1.38
10 Henrik Buus Aagaard Denmark 1.13 1.02 1.56 3.02 1.65 1.02 3.02 1.45
11 Nipat Charoenpholphant Thailand 1.84 DNF 1.75 0.86 0.97 0.86 DNF 1.52
12 Prin Kijviwattanakarn Thailand 1.06 1.06 1.34 2.46 DNF 1.06 DNF 1.62
13 Jin Mochizuki Japan 1.02 3.16 0.94 DNF 1.80 0.94 DNF 1.99
14 Takuya Furukawa Japan 1.80 3.31 1.61 3.36 1.25 1.25 3.36 2.24
15 Natthaphat Mahtani Thailand 1.31 DNF 1.78 1.30 19.59 1.30 DNF 7.56
16 Filippo Brancaleoni Italy DNF DNF 1.15 1.03 2.90 1.03 DNF DNF

Master Magic - Final
1 Máté Horváth Hungary 2.25 2.19 2.08 2.81 2.18 2.08 2.81 2.21
2 Yoshiaki Hirayama Japan 2.31 2.71 2.27 2.27 2.80 2.27 2.80 2.43
3 Milán Baticz Hungary 2.34 2.13 3.66 4.22 2.13 2.13 4.22 2.71
4 Bence Barát Hungary 2.56 2.84 2.30 2.77 2.84 2.30 2.84 2.72
5 Sanio Kasumovic Austria 2.56 2.58 3.63 2.59 3.30 2.56 3.63 2.82
6 Nipat Charoenpholphant Thailand 3.18 4.72 2.31 2.75 2.81 2.31 4.72 2.91
7 Henrik Buus Aagaard Denmark 2.97 4.68 2.81 2.80 3.58 2.80 4.68 3.12
8 Matic Omulec Slovenia 3.16 3.15 7.11 3.21 3.43 3.15 7.11 3.27
9 Bálint Bodor Hungary 3.34 3.47 5.22 4.25 2.55 2.55 5.22 3.69
10 Takayuki Ookusa Japan 3.38 4.88 7.72 2.93 2.78 2.78 7.72 3.73
11 Javier Tirado Ortiz Spain 3.84 3.16 3.65 5.56 3.80 3.16 5.56 3.76
12 Simone Ciancotti Italy 3.21 2.91 2.91 6.22 DNF 2.91 DNF 4.11
13 Jin Mochizuki Japan 5.34 6.47 2.88 4.58 3.93 2.88 6.47 4.62
14 Baramee Pookcharoen Thailand 6.18 4.11 DNF 3.22 4.66 3.22 DNF 4.98
15 Wang Junwen Malaysia DNF 3.66 3.86 3.61 8.66 3.61 DNF 5.39
16 Filippo Brancaleoni Italy 4.71 3.30 7.19 5.31 9.80 3.30 9.80 5.74

4x4 Cube: Blindfolded - Final
1 Aldo Feandri Indonesia 5:52.50 DNF 5:52.50
2 Chris Hardwick USA 6:09.85 DNF 6:09.85
3 Simon Westlund Sweden DNF 9:47.69 9:47.69
4 István Kocza Hungary DNF 11:28.38 11:28.38
5 Henrik Buus Aagaard Denmark 11:30.00 DNF 11:30.00
6 Ryosuke Mondo Japan 12:12.00 DNF 12:12.00
7 Milán Baticz Hungary DNF 13:14.37 13:14.37
8 Michelle Nataniel Yugie Indonesia DNF 14:31.00 14:31.00
9 Shelley Chang USA DNF 14:56.00 14:56.00
10 Riadi Arsandi Indonesia 15:00.97 DNF 15:00.97
11 Chris Krueger USA 16:16.16 DNS 16:16.16
12 Luchen Zhang China DNF 20:11.63 20:11.63
13 Frank Severinsen Denmark DNF DNS DNF
13 Zane Carney Australia DNF DNF DNF
13 Feliks Zemdegs Australia DNF DNF DNF
13 Dan Cohen USA DNF DNF DNF
13 Daniel Sheppard United Kingdom DNF DNF DNF
13 François Courtès France DNF DNF DNF
13 Erik Akkersdijk Netherlands DNF DNF DNF
13 Tomoaki Okayama Japan DNF DNF DNF
13 Fabrizio Cirnigliaro Italy DNF DNF DNF
13 Muhammad Iril Khairul Anam Indonesia DNF DNF DNF
13 Marcell Endrey Hungary DNF DNF DNF
13 Bence Barát Hungary DNF DNF DNF
13 Sébastien Auroux Germany DNF DNF DNF
13 Cornelius Dieckmann Germany DNF DNF DNF
13 Tim Reynolds USA DNF DNF DNF

5x5 Cube: Blindfolded - Final
1 Chris Hardwick USA 17:48.28 15:06.06 15:06.06
2 Muhammad Iril Khairul Anam Indonesia 18:03.62 DNF 18:03.62
3 Daniel Sheppard United Kingdom DNF 20:45.41 20:45.41
4 Aldo Feandri Indonesia DNF 22:49.00 22:49.00
5 István Kocza Hungary DNF 25:27.47 25:27.47
6 Feliks Zemdegs Australia DNF DNS DNF
6 Zane Carney Australia DNF DNF DNF
6 Henrik Buus Aagaard Denmark DNF DNS DNF
6 Bence Barát Hungary DNF DNS DNF
6 Simon Westlund Sweden DNF DNS DNF
6 Michelle Nataniel Yugie Indonesia DNF DNF DNF
6 Fabrizio Cirnigliaro Italy DNF DNF DNF
6 Ryosuke Mondo Japan DNF DNF DNF
6 Tomoaki Okayama Japan DNF DNF DNF
6 Tim Reynolds USA DNF DNF DNF

Rubik's Cube: Multiple Blindfolded
1 Marcell Endrey Hungary 19 19 3228 800322800 DNS -2 800322800
2 Zane Carney Australia 21 19 2996 820299602 DNS -2 820299602
3 Daniel Sheppard United Kingdom 17 13 3480 900348004 DNS -2 900348004
4 Ryosuke Mondo Japan 10 7 3260 950326003 10 9 3067 910306701 910306701
5 Aldo Feandri Indonesia 14 11 3500 910350003 12 9 3139 930313903 910350003
6 Fabrizio Cirnigliaro Italy 12 10 3574 910357402 11 7 6000 960600004 910357402
7 István Kocza Hungary 11 9 3400 920340002 11 7 3432 960343204 920340002
8 François Courtès France 10 7 3574 950357403 10 8 3072 930307202 930307202
9 Cornelius Dieckmann Germany 5 5 2248 940224800 DNS -2 940224800
10 Chinnaboot Sangdara Thailand 9 7 3600 940360002 7 5 3531 960353102 940360002
11 Simon Westlund Sweden 6 5 2178 950217801 DNS -2 950217801
12 Sanae Koseki Japan 6 5 3261 950326101 6 4 3142 970314202 950326101
13 Sébastien Auroux Germany 8 6 3600 950360002 DNS -2 950360002
14 Riadi Arsandi Indonesia 5 4 2097 960209701 DNS -2 960209701
15 Kevin Guillaumond France 2 2 838 970083800 DNS -2 970083800
16 Baramee Pookcharoen Thailand 4 3 2022 970202201 DNS -2 970202201
17 Javier Tirado Ortiz Spain 4 3 2400 970240001 DNS -2 970240001
18 Tomoaki Okayama Japan 6 4 3395 970339502 DNS -2 970339502
19 Feliks Zemdegs Australia 7 4 2109 980210903 DNS -2 980210903
20 Henrik Buus Aagaard Denmark 7 4 3478 980347803 DNS -2 980347803
21 Jules Desjardin France 4 2 2282 990228202 DNS -2 990228202
22 Dan Cohen USA 6 3 2744 990274403 DNS -2 990274403
23 Tim Reynolds USA 6 3 3154 990315403 DNS -2 990315403
24 Shelley Chang USA 3 1 1270 -1 DNS -2 -1
24 Muhammad Iril Khairul Anam Indonesia 18 6 3465 -1 DNS -2 -1
24 Milán Baticz Hungary 5 2 1887 -1 DNS -2 -1
24 Michelle Nataniel Yugie Indonesia 10 3 3436 -1 DNS -2 -1
24 Frank Severinsen Denmark 6 1 3185 -1 DNS -2 -1
24 Bence Barát Hungary 10 4 3600 -1 DNS -2 -1
24 Arnaud van Galen Netherlands 3 1 1800 -1 DNS -2 -1
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
DoByG



Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 23
Местожителство : гр. Сопот

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Нед Окт 16, 2011 6:59 pm

Абе не можах да гледам 3х3 финала, какво стана с Феликс, той на полуфинала направи суб 9 АВ а сега някви времена с по секунда, две отгоре .
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
spigmata

avatar

Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 24
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Нед Окт 16, 2011 7:42 pm

Ми нз, но според мен негативизмът който има към него му попречи, поне на някои от участниците. И да си кажа честно качили не беше концентриран на 100%.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
BoByS

avatar

Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 29
Местожителство : Прага

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Пон Окт 17, 2011 12:34 pm

Леле-майко... Голяма драма е било, голямо нещо. Особено за Pyraminx-a, че Ока е едва трети... Shocked Също много силно представяне в Clock-a - 10 човека със SUB10 Avg... За кубоидалните пъзели явно не е било особено интересно - Феликс пак е смачкал кон!@#енцията, което е нормално. Smile
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
DoByG



Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 23
Местожителство : гр. Сопот

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Пон Окт 17, 2011 1:33 pm

Смачка, само дето баш на 3х3 дето му е най-силно стана 3-ти Sad
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
BoByS

avatar

Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 29
Местожителство : Прага

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Пон Окт 17, 2011 2:02 pm

Мда, късно видях. Smile Явно и тук има понятие - "Не ми е ден"... Необяснимо, но факт - перфектно състезание за европейците! Браво!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Tycho

avatar

Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 37
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Сря Окт 19, 2011 12:56 pm

Най-интересният момент, с хубаво качество. Всъщност зад камерата е бащата на Феликс.

http://www.youtube.com/watch?v=5QIINiayGQQ&feature=player_detailpage
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
HarryCo

avatar

Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 20
Местожителство : Цар Калоян,Разград

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Съб Фев 18, 2012 9:20 am

Това ВИДЕО трябва да се види!!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http:// http://www.youtube.com/user/SCHarryCo
spigmata

avatar

Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 24
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    Съб Фев 18, 2012 10:37 am

И Раду се мярка от време на време с различни тениски.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Sponsored content




ПисанеЗаглавие: Re: Световното започна......    

Върнете се в началото Go down
 
Световното започна......
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Permissions in this forum:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Off Topic(за всякакви теми пишете тук)-
Идете на: