RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!

Go down 
+19
the_trademark
Divine_Evil
the_mask
RadiKing
lubo88
wazapeh
pechkov
Tycho
cubydoo
iiWaN4o0o!!
ernio
HarryCo
BoByS
Tito
mita4ka
DoByG
Nikipetrov7504
spigmata
L2 z2 R2
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
valkoasd




Брой мнения : 15
Join date : 25.11.2011
Age : 29

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 4:56 pm

Здравейте, искам да питам за тоя сайт zcube.cn. Значи преди го бях разглеждал и бях видял, че zhanchi 5 беше около 8 долара, а сега гледам 14 долара. Някой може ли да ми каже защо е така и дали си струва при тези цени да се поръчва от сайта при положение, че и доставката е платена.
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 5:04 pm

valkoasd написа:
Здравейте, искам да питам за тоя сайт zcube.cn. Значи преди го бях разглеждал и бях видял, че zhanchi 5 беше около 8 долара, а сега гледам 14 долара. Някой може ли да ми каже защо е така и дали си струва при тези цени да се поръчва от сайта при положение, че и доставката е платена.

Здрасти! В момента поръчвам само от там (включително 8х8 и гигантът 11х11, който си поръчах преди 2-3 дни). Smile
Общо взето, цените бяха страхотни преди 1 месец. След това, къде постепенно, къде рязко, започнаха да скачат. 11х11 от 70 и нещо долара, стана 84, след това за 3 дни стана 107. При Даяните, нещата станаха още по-явни - от 7 и нещо, скочиха на 11 долара. Общо взето, оттам доставката е платена и излиза по около 2-3 долара на кубче. За Даяните, най-добре да се насочиш към друг сайт, защото тези вече не си струват, ако са по 1 бройка (ако са 2-3 бройки, тогава цената си струва), но ако искаш големи кубчета - определено zcube е за теб. Smile
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
revention




Брой мнения : 6
Join date : 03.12.2012
Age : 30
Местожителство : София

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 6:22 pm

Аз днес си поръчах от Lightake Zhanchi за 11.19 USD, което излезна малко под 17 лева. Пък да видим кога ще дойде.
Поздрави! Wink
Върнете се в началото Go down
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 6:25 pm

Аз пък вчера си поръчах FanhShi Shuang Ren ot lightake за 9.7 долара а днес е 14 Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
valkoasd




Брой мнения : 15
Join date : 25.11.2011
Age : 29

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 6:36 pm

Явно наистина няма смисъл да поръчвам от zcube.cn. В такъв случай ще ми препоръчате ли сайт от който да поръчам кубчето. За предпочитане е да е с безплатна доставка. Аз преди знаех един сайт-Greatsku. В него zhanchi-то дори беше по 12 долара, но не знам какво се случи със сайта, защото вече не мога да го намеря.
Върнете се в началото Go down
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 09, 2013 6:43 pm

Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 16, 2013 8:26 pm

Ето ви още два сайта - Fasttech и Wallbuys. И двата са с безплатна доставка, и от двата съм поръчвал, като пратката ми от Fasttech дойде за точно 2 седмици, а пратката от wallbuys я поръчах на 7 май и на 8 вече я бяха шипнали Smile .
Във Fasttech са най-евтините Dayan 2x2/10-11$/, FangShi-та/8-10$/,ShengShou Mini 7x7/26$/ Smile Smile
Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
revention




Брой мнения : 6
Join date : 03.12.2012
Age : 30
Местожителство : София

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Icon_minitimeСря Май 22, 2013 5:21 pm

Днес (22.05.2013) пристигна и моето Занчи. В сравнение с марселското ми кубче е просто несравнимо, но не за това пиша тук. Искам да дам един палец нагоре за lightake. Поръчката е направена на 09.05 и е натоварена на 11.05., което прави има няма 10-11 дни. Просто по-бързо от това не съм се и надявал да бъде. cheers Поздрави!
Върнете се в началото Go down
kokozzz




Брой мнения : 13
Join date : 15.09.2014

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Icon_minitimeСъб Авг 13, 2016 11:15 pm

Здравейте. Very Happy

Понеже не ми се правеше нова тема, намерих тази и реших да пиша тук.
Съвсем скоро ще ми е готова дебитната карта и ще почна и аз да пазарувам като вас.

Засега съм се насочил към cubezz и lightake от тези с безплатна доставка, изглеждат най-надеждни.

Но повече ми е интересно дали някой е поръчвал някога нещо от американските - Cubicle, SpeedCubeShop? Или пък от австралийския Speedcube.com.au. Знам, че не са с безплатна доставка, но имат голямо изобилие от всичко необходимо и общо взето ги следя от повече от година. Не ми е проблем платената поръчка. Smile
*Преди малко видях някакъв европейски сайт - Letscubit.com, някой да го е ползвал?

Друг въпрос е как е най-добре да се пазарува - Paypal или с карта(Visa/Mastercard и т.н.), понеже Cubicle, SpeedCubeShop и някои други с безплатна доставка нямат Paypal и изискват карта. Има ли проблем, ако се плаща с карта, все пак става дума за едни от най-известните сайтове за пъзели, но все пак сигурността е важна.

Благодаря предварително. Smile
Върнете се в началото Go down
spigmata

spigmata


Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 31
Местожителство : Бургас

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 19, 2017 5:46 pm

Здравей, до сега аз лично съм няма проблем, като съм поръчвал кубчета, от който и да е сайт, не вярвм да имаш проблеми, а и като си поръчвах аз обикновено си внасях в тази карта толкова пари колкото ми е поръчката.

P.S. Доставката от Lightake мисля, че вече не е безплатна :S Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Физически магазини ?
» магазини за рубик не6тица
» Търся си пъзели
» НАЙ-БОГАТИЯ САЙТ ЗА ПЪЗЕЛИ.......
» купувам пирамида и всякакви пъзели

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Off Topic(за всякакви теми пишете тук)-
Идете на: