| Световното започна...... | |
|
+3Tycho spigmata Nikipetrov7504 7 posters |
Автор | Съобщение |
---|
Nikipetrov7504
Брой мнения : 741 Join date : 15.01.2009 Age : 48 Местожителство : София
| Заглавие: Световното започна...... Пет Окт 14, 2011 10:43 am | |
| | |
|
| |
spigmata
Брой мнения : 802 Join date : 19.05.2009 Age : 31 Местожителство : Бургас
| Заглавие: Re: Световното започна...... Пет Окт 14, 2011 3:18 pm | |
| | |
|
| |
Tycho
Брой мнения : 367 Join date : 05.07.2010 Age : 44 Местожителство : София
| Заглавие: Re: Световното започна...... Пет Окт 14, 2011 4:54 pm | |
| | |
|
| |
Nikipetrov7504
Брой мнения : 741 Join date : 15.01.2009 Age : 48 Местожителство : София
| Заглавие: Re: Световното започна...... Пет Окт 14, 2011 7:40 pm | |
| Утре към 12 часа наше време го смятах трябва да почнат първикръг 3х3х3.. Иначе днес когато при нас беше около 13ч. при тях май беше между 18-20 часа. накрая си пожелаваха лека вечер и се гласиха да ходят да си правят купона сещайте се какъв купон става ........ Айде до утре ... ------------------------------------------------------------------------ Тече в момента 3х3х3 с една ръка. Часа е 11.11 не знам колко е тяхно време, но в нашия форум се показва един час назад от това което пишеш. След час се надявам да е 3х3х3 вече истинското състезание . Всички известни са там поне досега видях Дан Кохен, Ерик , Феликс, Пити Падчетдпан (който между другото направи вече много добро време от 12.46 с една ръка) ..... още Сер!%@ Рябко и кой ли още не ... Гледайте удоволствието е гарантирано. | |
|
| |
Tycho
Брой мнения : 367 Join date : 05.07.2010 Age : 44 Местожителство : София
| Заглавие: Re: Световното започна...... Съб Окт 15, 2011 8:35 am | |
| Те са четири часа напред, по програма 3х3 трябва да почне точно сега в 11:30. - Nikipetrov7504 написа:
- но в нашия форум се показва един час назад от това което пишеш.
От профила в преференции, най-долу си настрой часовата зона и ще ти показва правилно. | |
|
| |
spigmata
Брой мнения : 802 Join date : 19.05.2009 Age : 31 Местожителство : Бургас
| Заглавие: Re: Световното започна...... Съб Окт 15, 2011 10:41 am | |
| BTW състезанието започна в 6:48 наше време с 5х5 и го гледах до 8:00 (започнаха с 5х5 и така и не свършиха...поне не ги догледах), след което пуснах формулата... , и сега пак го пуснах са на 3х3, но те почват от най бавните до най-бързите и ще има да се чака. Затова въпроса ми е дали случайно някъде няма да се качи ТВрип от събитието и ако някой го намери качен някъде нека да даде линк за сваляне...аз ще търся, че това не е работа да гледаш кубчета как се въртят 8-9-10 часа, направо омръзва... ------------------------------------------------------------------ Eрик така и не го видях.... | |
|
| |
Nikipetrov7504
Брой мнения : 741 Join date : 15.01.2009 Age : 48 Местожителство : София
| Заглавие: Re: Световното започна...... Съб Окт 15, 2011 6:38 pm | |
| Шампиона пак показа своята висота. Първите места от 3х3х3 до 6х6х6 включително пак са негови. За сравнение бившия шампион Ерик е на 23-та позиция. Какво ли ще ни донесе утрешния ден остава да разберем. До утре. п.п. А ето и страницата с резултатите... http://live.cubing.net/WC2011/#1 | |
|
| |
spigmata
Брой мнения : 802 Join date : 19.05.2009 Age : 31 Местожителство : Бургас
| Заглавие: Re: Световното започна...... Съб Окт 15, 2011 8:01 pm | |
| Че утре какво има, това не беше ли последния ден? | |
|
| |
DoByG
Брой мнения : 153 Join date : 11.07.2011 Age : 29 Местожителство : гр. Сопот
| Заглавие: Re: Световното започна...... Съб Окт 15, 2011 8:30 pm | |
| Човееек, утре са всички финали Виж ТУК - 14 финала от 8:45 до 15:45 часа Българско време ! | |
|
| |
Count Dracula
Брой мнения : 313 Join date : 14.07.2011 Age : 27 Местожителство : София
| Заглавие: Re: Световното започна...... Нед Окт 16, 2011 10:40 am | |
| В момента стана голямо шоу...5 подобрявания на 5х5 както и средното...Феликс направи 56.22 !!! и средно под минута незнам точно колко.. | |
|
| |
Tycho
Брой мнения : 367 Join date : 05.07.2010 Age : 44 Местожителство : София
| Заглавие: Re: Световното започна...... Нед Окт 16, 2011 10:46 am | |
| Мдааа, финалът на 5х5 се получи интересен и напрегнат. Сега да видим 4х4!
Феликс баш на финала сдаде багажа. Голямо браво за момчето от Полша! Страхотен финал се получи. | |
|
| |
spigmata
Брой мнения : 802 Join date : 19.05.2009 Age : 31 Местожителство : Бургас
| Заглавие: Re: Световното започна...... Нед Окт 16, 2011 12:40 pm | |
| Айдеее, нов шампион... Ето и класирането: 1 Micha Poland 8.94 7.68 8.41 8.72 8.83 7.68 8.94 8.65 2 Rowe Hessler USA 8.52 8.77 10.61 10.02 9.90 8.52 10.61 9.56 3 Feliks Zemdegs Australia 9.21 9.46 11.55 10.06 9.13 9.13 11.55 9.58 4 Giovanni Contardi Italy 10.40 10.30 10.28 8.61 7.96 7.96 10.40 9.73 5 Yumu Tabuchi Japan 11.25 10.05 9.59 11.06 10.21 9.59 11.25 10.44 6 Mats Valk Netherlands 8.21 10.86 10.83 9.90 11.00 8.21 11.00 10.53 7 Yu Nakajima Japan 14.28 10.81 10.61 8.81 10.43 8.81 14.28 10.62 8 Bence Barát Hungary 12.96 10.03 11.78 10.44 10.31 10.03 12.96 10.84 9 Sergey Ryabko Russia 10.28 10.55 9.18 14.25 12.78 9.18 14.25 11.20 10 Paolo Moriello Italy 9.31 11.13 11.36 11.59 DNF 9.31 DNF 11.36 11 Hao-Zheng Lin Taiwan 11.30 13.19 11.31 11.33 12.86 11.30 13.19 11.83 12 Kailong Li China 15.43 11.84 12.93 DNF 12.33 11.84 DNF 13.56 | |
|
| |
HarryCo
Брой мнения : 348 Join date : 11.01.2011 Age : 26 Местожителство : Цар Калоян,Разград
| Заглавие: Re: Световното започна...... Нед Окт 16, 2011 1:17 pm | |
| Този Micha всъщност се казва Michał Pleskowicz... | |
|
| |
spigmata
Брой мнения : 802 Join date : 19.05.2009 Age : 31 Местожителство : Бургас
| Заглавие: Re: Световното започна...... Нед Окт 16, 2011 2:54 pm | |
| Така са му написали името така съм го копирал и аз... Ето и другите резултати: 4x4 Cube - Final 1 Feliks Zemdegs Australia 0:33.33 0:38.71 0:33.28 0:33.63 0:39.33 0:33.28 0:39.33 0:35.22 2 Giovanni Contardi Italy 0:39.15 0:40.91 0:35.75 0:34.25 0:31.21 0:31.21 0:40.91 0:36.38 3 Mats Valk Netherlands 0:39.50 0:40.40 0:36.47 0:41.91 0:44.52 0:36.47 0:44.52 0:40.60 4 Syuhei Omura Japan 0:44.08 0:34.15 0:47.31 0:40.03 0:41.40 0:34.15 0:47.31 0:41.84 5 Yu Sajima Japan 0:36.58 0:40.19 0:54.84 0:43.77 0:41.83 0:36.58 0:54.84 0:41.93 6 Yu Nakajima Japan 0:47.88 0:45.81 0:40.03 0:38.25 0:40.36 0:38.25 0:47.88 0:42.07 7 Mitsuki Gunji Japan 0:46.55 0:42.27 0:38.40 0:45.38 0:39.59 0:38.40 0:46.55 0:42.41 8 Dan Cohen USA 0:46.71 0:47.40 0:40.55 0:41.40 0:37.91 0:37.91 0:47.40 0:42.89 9 Yumu Tabuchi Japan 0:44.97 0:40.63 0:46.46 0:37.30 0:43.66 0:37.30 0:46.46 0:43.09 10 Kailong Li China 0:45.53 0:51.06 0:37.41 0:44.71 0:39.75 0:37.41 0:51.06 0:43.33 11 Howard Wong Jun Yen Malaysia 0:42.18 0:45.27 0:42.88 0:42.78 0:50.97 0:42.18 0:50.97 0:43.64 12 Hao-Zheng Lin Taiwan 0:52.93 0:43.63 0:43.46 0:46.16 0:40.40 0:40.40 0:52.93 0:44.42 13 Simon Westlund Sweden 0:50.18 0:42.55 0:47.80 0:43.58 0:42.22 0:42.22 0:50.18 0:44.64 14 Asia Konvittayayotin Thailand 0:44.44 0:51.78 0:47.78 0:32.53 0:43.40 0:32.53 0:51.78 0:45.21 15 Daiki Matsumoto Japan 0:44.27 0:45.44 0:46.80 0:53.13 0:50.09 0:44.27 0:53.13 0:47.44 16 Nipat Charoenpholphant Thailand 0:43.80 0:52.56 0:48.93 0:47.25 0:53.96 0:43.80 0:53.96 0:49.58
5x5 Cube - Final 1 Feliks Zemdegs Australia 0:59.59 0:58.41 1:01.81 1:05.40 0:56.22 0:56.22 1:05.40 0:59.94 2 Dan Cohen USA 1:09.68 1:11.30 1:14.66 1:07.21 0:57.44 0:57.44 1:14.66 1:09.40 3 Yu Nakajima Japan 1:10.86 1:11.93 1:10.22 0:58.53 1:13.58 0:58.53 1:13.58 1:11.00 4 Asia Konvittayayotin Thailand 1:28.25 1:09.28 1:17.30 1:13.52 1:09.31 1:09.28 1:28.25 1:13.38 5 Syuhei Omura Japan 1:09.61 1:26.28 1:11.69 1:11.77 1:25.08 1:09.61 1:26.28 1:16.18 6 Bence Barát Hungary 1:13.61 1:24.59 1:10.90 1:20.18 1:15.93 1:10.90 1:24.59 1:16.57 7 Kevin Hays USA 1:03.05 1:10.58 1:12.81 1:35.03 1:31.18 1:03.05 1:35.03 1:18.19 8 Kailong Li China 1:15.43 1:12.93 1:23.88 1:18.25 1:21.34 1:12.93 1:23.88 1:18.34 9 Erik Akkersdijk Netherlands 1:18.94 1:16.66 1:22.91 1:07.86 DNF 1:07.86 DNF 1:19.50 10 Yumu Tabuchi Japan 1:21.00 1:20.75 1:27.50 1:18.47 1:12.16 1:12.16 1:27.50 1:20.07 11 Howard Wong Jun Yen Malaysia 1:17.75 1:22.83 1:22.46 1:16.33 1:22.93 1:16.33 1:22.93 1:21.01 12 Gomain Ngernseng Thailand 1:25.38 1:24.16 1:21.36 1:26.21 1:27.53 1:21.36 1:27.53 1:25.25 13 Mats Valk Netherlands 1:28.55 1:31.66 1:28.46 1:19.66 1:15.19 1:15.19 1:31.66 1:25.56 14 Hsuan Chang Taiwan 1:26.55 1:30.66 1:31.97 1:19.66 1:19.86 1:19.66 1:31.97 1:25.69 15 Takayuki Ookusa Japan 1:35.58 1:34.77 1:20.09 1:12.83 1:30.13 1:12.83 1:35.58 1:28.33 16 Hao-Zheng Lin Taiwan 1:35.94 1:32.11 1:29.75 1:21.52 1:25.69 1:21.52 1:35.94 1:29.18
2x2 Cube - Final 1 Feliks Zemdegs Australia 2.72 2.81 1.91 2.59 4.46 1.91 4.46 2.71 2 Micha Poland 2.75 1.61 2.68 4.33 2.78 1.61 4.33 2.74 3 Cameron Stollery Australia 2.53 1.65 3.27 3.00 2.69 1.65 3.27 2.74 4 Nipat Charoenpholphant Thailand 3.15 1.72 2.81 3.22 2.71 1.72 3.22 2.89 5 Mats Valk Netherlands DNF 1.84 2.52 2.47 4.16 1.84 DNF 3.05 6 Cornelius Dieckmann Germany 2.68 1.63 5.18 4.36 2.78 1.63 5.18 3.27 7 Milán Baticz Hungary 3.09 1.56 DNF 3.53 3.71 1.56 DNF 3.44 8 Bence Barát Hungary 3.81 2.05 3.69 3.21 3.72 2.05 3.81 3.54 9 Kevin Guillaumond France 3.77 2.11 3.58 4.21 4.31 2.11 4.31 3.85 10 Daiki Matsumoto Japan 3.34 3.86 3.75 4.38 4.05 3.34 4.38 3.89 11 Simon Westlund Sweden 3.43 5.03 3.72 4.78 3.43 3.43 5.03 3.98 12 Asia Konvittayayotin Thailand 3.13 5.18 4.88 3.90 3.94 3.13 5.18 4.24 13 Kailong Li China 4.56 4.80 4.77 3.75 3.56 3.56 4.80 4.36 14 Renhard Julindra Indonesia 4.46 5.19 3.44 4.68 4.66 3.44 5.19 4.60 15 Leong Wing Sik Malaysia 2.75 5.47 3.59 5.61 5.80 2.75 5.80 4.89 16 Tim Major Australia 4.61 6.15 3.96 8.44 5.38 3.96 8.44 5.38
Rubik's Cube: Blindfolded - Final 1 Zane Carney Australia 0:41.55 0:38.52 0:31.41 0:31.41 2 Yuhui Xu China 0:31.91 DNF DNF 0:31.91 3 Muhammad Iril Khairul Anam Indonesia 0:36.71 DNF DNF 0:36.71 4 Marcell Endrey Hungary 0:39.84 0:38.65 DNF 0:38.65 5 Cornelius Dieckmann Germany 0:50.58 DNF 0:54.63 0:50.58 6 Bence Barát Hungary 0:51.83 DNF DNF 0:51.83 7 François Courtès France 1:04.65 0:57.22 DNF 0:57.22 8 Amos Tay Swee Hui Malaysia DNF DNF 0:59.71 0:59.71 9 Aldo Feandri Indonesia DNF 1:08.86 1:03.03 1:03.03 10 Luchen Zhang China 1:20.63 DNF 1:15.52 1:15.52 11 Simon Westlund Sweden 1:22.58 DNF DNF 1:22.58 12 Apichai Boonnuam Thailand DNF 1:51.50 1:26.34 1:26.34 13 Chris Hardwick USA DNF 1:43.63 DNF 1:43.63 14 Dan Cohen USA DNF DNF 1:52.50 1:52.50 15 Henrik Buus Aagaard Denmark 2:14.80 2:20.90 DNF 2:14.80 16 Feliks Zemdegs Australia DNF DNF DNF DNF
Rubik's Cube: One-handed - Final 1 Arifumi Fushimi Japan 15.05 13.19 18.40 17.15 14.47 13.19 18.40 15.56 2 Yumu Tabuchi Japan 15.02 13.97 17.55 15.78 15.91 13.97 17.55 15.57 3 Nipat Charoenpholphant Thailand 19.08 16.19 15.84 14.86 15.75 14.86 19.08 15.93 4 Micha Poland 14.83 16.41 12.86 17.21 20.31 12.86 20.31 16.15 5 Peerawich Hiranpaphakorn Thailand 17.41 16.25 18.44 15.78 16.34 15.78 18.44 16.67 6 Feliks Zemdegs Australia 14.31 15.13 17.81 DNF 17.58 14.31 DNF 16.84 7 Kanneti Sae Han France 17.56 18.61 17.18 16.41 19.66 16.41 19.66 17.78 8 Baramee Pookcharoen Thailand 19.09 17.46 15.08 18.90 17.08 15.08 19.09 17.81 9 Rowe Hessler USA 17.97 14.43 17.05 18.46 20.61 14.43 20.61 17.83 10 Mats Valk Netherlands 19.27 17.22 17.21 14.13 19.65 14.13 19.65 17.90 11 Hao-Zheng Lin Taiwan 18.52 17.46 18.27 14.94 20.90 14.94 20.90 18.08 12 Piti Pichedpan Thailand 20.43 16.86 13.46 20.80 17.08 13.46 20.80 18.12 13 Muhammad Jihan Khalilurrahman Indonesia 17.63 21.09 18.68 18.52 23.65 17.63 23.65 19.43 14 Asia Konvittayayotin Thailand 19.06 20.25 19.38 18.83 35.80 18.83 35.80 19.56 15 Cornelius Dieckmann Germany 19.08 23.33 23.88 19.72 19.30 19.08 23.88 20.78 16 Erik Akkersdijk Netherlands 25.93 21.09 23.21 DNF 21.22 21.09 DNF 23.45
Rubik's Cube: Fewest moves - Final 1 Sébastien Auroux Germany 28 2 Milán Baticz Hungary 29 2 Daniel Sheppard United Kingdom 29 4 Tim Reynolds USA 30 5 Henrik Buus Aagaard Denmark 32 6 Yohei Suzuki Japan 33 6 Jin Mochizuki Japan 33 6 Feliks Zemdegs Australia 33 9 Simon Westlund Sweden 34 9 Xiaobo Jin China 34 11 Stephen Adhisaputra Indonesia 35 12 Bence Barát Hungary 36 12 Chris Hardwick USA 36 12 Roman Ostapenko Ukraine 36 12 Erik Akkersdijk Netherlands 36 16 Sergey Ryabko Russia 37 16 Nathan Azaria Indonesia 37 16 Dan Cohen USA 37 16 Chris Krueger USA 37 16 François Courtès France 37 16 Cornelius Dieckmann Germany 37 22 Asia Konvittayayotin Thailand 38 23 Ivan Makachev Russia 39 23 Clément Gallet France 39 25 Daiki Matsumoto Japan 40 26 Tim Major Australia 41 26 Weixing Zhang China 41 26 Kailong Li China 41 26 Micha Poland 41 30 Arifumi Fushimi Japan 42 30 Filippo Brancaleoni Italy 42 30 Kian Barry USA 42 30 Baramee Pookcharoen Thailand 42 34 Conrad Rider United Kingdom 43 35 Wachirawit Chatwiriyacharoen Thailand 44 35 Shelley Chang USA 44 35 Radu Faciu Romania 44 35 Lorenzo Bonoan Philippines 44 39 Kirk Nicklaus Manibuy Indonesia 45 39 Riadi Arsandi Indonesia 45 39 Jeremy Fleischman USA 45 42 Claudio Müller Switzerland 46 42 Muhammad Jihan Khalilurrahman Indonesia 46 44 Adam Zamora USA 47 45 Hung Lo Taiwan 48 45 Leong Wing Sik Malaysia 48 47 Takuya Furukawa Japan 49 47 Kohta Matsumoto Japan 49 47 Sinpei Araki Japan 49 50 Nguy Vietnam 52 50 Weragone Yimwilai Thailand 52 52 Shusei Tabuchi Japan 54 52 Takayuki Matsumoto Japan 54 54 Bálint Bodor Hungary 66 55 Javier Cabezuelo Sánchez Spain DNF 55 Cameron Stollery Australia DNF 55 Nikolay Evdokimov Russia DNF 55 Chonlathep Kitsinthopchai Thailand DNF 55 Suchakree Ladavarn Thailand DNF 55 Tong Boonrod Thailand DNF 55 Nattasit Phaisalrittiwong Thailand DNF 55 Ethan Crislip USA DNF 55 Dan Dzoan USA DNF 55 Fumiki Koseki Japan DNF 55 Mikhail Rostovikov Russia DNF 55 Aphichotewisit Woowong Thailand DNF 55 Matic Omulec Slovenia DNF 55 Florian Herzog Austria DNF 55 Yumu Tabuchi Japan DNF 55 Brúnó Bereczki Hungary DNF 55 István Kocza Hungary DNF 55 Máté Horváth Hungary DNF 55 Tomoaki Okayama Japan DNF 55 Muhammad Iril Khairul Anam Indonesia DNF 55 Fabrizio Cirnigliaro Italy DNF 55 Sanae Koseki Japan DNF 55 Simone Ciancotti Italy DNF 55 Adam Reduan Chin Malaysia DNF 55 Amos Tay Swee Hui Malaysia DNF 55 Jules Desjardin France DNF 55 Lars Vandenbergh Belgium DNF 55 Louis Cormier Canada DNF 55 Alexey Melnikov Russia DNF 55 Ron van Bruchem Netherlands DNF 55 Frank Severinsen Denmark DNF 55 Mats Valk Netherlands DNF 55 Oscar Roth Andersen Denmark DNF 55 Antoine Perdereau France DNF 55 Aldo Feandri Indonesia DNF 55 Mitsuki Gunji Japan DNF
Rubik's Cube: With feet - Combined Final 1 Henrik Buus Aagaard Denmark 0:46.68 0:42.03 0:40.43 0:40.43 0:43.05 2 Tong Boonrod Thailand 0:41.59 0:45.93 0:46.25 0:41.59 0:44.59 3 Renhard Julindra Indonesia 0:42.80 0:45.18 0:54.78 0:42.80 0:47.59 4 Nam Yun-Su Korea 0:46.65 0:48.13 0:59.08 0:46.65 0:51.29 5 Arifumi Fushimi Japan 0:52.55 1:02.51 0:43.44 0:43.44 0:52.83 6 Péter Pozsgai Hungary 0:54.16 0:58.11 0:46.31 0:46.31 0:52.86 7 Erik Akkersdijk Netherlands 0:56.50 0:52.09 1:00.36 0:52.09 0:56.32 8 Yumu Tabuchi Japan 0:55.86 1:01.81 0:55.33 0:55.33 0:57.67 9 Takuya Furukawa Japan 1:24.65 1:03.15 0:57.84 0:57.84 1:08.55 10 Daniel Sheppard United Kingdom 1:14.38 1:12.02 1:12.68 1:12.02 1:13.03 11 Simon Westlund Sweden 1:04.56 1:00.52 1:58.40 1:00.52 1:21.16 12 Riadi Arsandi Indonesia 1:19.52 1:26.53 1:21.93 1:19.52 1:22.66 13 Stephen Adhisaputra Indonesia 1:27.05 2:13.65 1:49.90 1:27.05 1:50.20 14 Dan Cohen USA 1:34.06 1:34.06 15 Sébastien Auroux Germany 2:03.65 2:03.65 16 Shusei Tabuchi Japan 2:08.33 2:08.33 17 Mats Valk Netherlands 2:52.53 2:52.53 18 Frank Severinsen Denmark DNF DNF 18 Matic Omulec Slovenia DNF DNF
Megaminx - Final 1 Simon Westlund Sweden 0:55.40 0:49.30 0:51.86 0:52.52 0:46.69 0:46.69 0:55.40 0:51.23 2 Bálint Bodor Hungary 0:47.25 0:43.18 0:56.77 0:52.58 0:56.47 0:43.18 0:56.77 0:52.10 3 Oscar Roth Andersen Denmark 0:54.91 0:58.56 0:55.72 1:03.03 0:55.05 0:54.91 1:03.03 0:56.44 4 Matic Omulec Slovenia 1:07.77 1:10.33 1:02.94 0:59.40 1:05.90 0:59.40 1:10.33 1:05.54 5 Feliks Zemdegs Australia 1:41.53 1:04.33 1:06.83 1:07.05 1:01.11 1:01.11 1:41.53 1:06.07 6 Karina Grandjean Beck Denmark 1:04.31 1:03.65 1:06.11 1:11.13 1:07.93 1:03.65 1:11.13 1:06.12 7 Rowe Hessler USA 1:02.90 1:09.05 1:10.52 1:03.93 1:10.56 1:02.90 1:10.56 1:07.83 8 Gomain Ngernseng Thailand 2:07.59 1:06.68 1:00.81 1:07.34 1:09.91 1:00.81 2:07.59 1:07.98 9 Milán Baticz Hungary 1:06.77 1:07.83 1:07.22 1:13.38 1:21.78 1:06.77 1:21.78 1:09.48 10 Erik Akkersdijk Netherlands 1:07.06 1:13.44 1:11.40 1:18.40 1:05.22 1:05.22 1:18.40 1:10.63 11 Richard Jay S. Apagar Philippines 1:08.71 1:03.80 1:11.97 1:13.34 1:12.47 1:03.80 1:13.34 1:11.05 12 Louis Cormier Canada 1:20.33 1:19.53 1:16.34 1:24.27 1:14.66 1:14.66 1:24.27 1:18.73 13 Dan Cohen USA 1:23.78 1:19.40 1:18.97 1:20.56 1:20.11 1:18.97 1:23.78 1:20.02 14 Tanai Chaikraveephand Thailand 1:47.50 1:04.16 1:27.47 1:23.31 1:09.78 1:04.16 1:47.50 1:20.19 15 Syuhei Omura Japan 1:12.33 1:28.13 1:25.53 1:21.80 DNF 1:12.33 DNF 1:25.15 16 Jeong Jong-Ho Korea 1:35.56 1:24.22 1:28.40 1:24.16 1:15.65 1:15.65 1:35.56 1:25.59
Pyraminx - Final 1 Jules Desjardin France 3.72 4.05 8.31 4.80 5.15 3.72 8.31 4.67 2 Oscar Roth Andersen Denmark 3.55 2.83 DNF 6.13 4.58 2.83 DNF 4.75 3 Yohei Oka Japan 3.25 4.33 5.05 DNF 4.96 3.25 DNF 4.78 4 Riadi Arsandi Indonesia 7.38 5.28 4.96 4.65 4.61 4.61 7.38 4.96 5 Brúnó Bereczki Hungary 4.03 5.25 4.43 8.15 5.83 4.03 8.15 5.17 6 Simon Westlund Sweden 4.25 5.83 7.18 4.97 6.91 4.25 7.18 5.90 7 Jin Mochizuki Japan 7.09 5.41 10.28 6.03 4.59 4.59 10.28 6.18 8 Feliks Zemdegs Australia 6.25 3.00 5.81 8.21 6.53 3.00 8.21 6.20 9 Worapat Charoensuk Thailand 8.02 5.75 5.41 6.06 7.13 5.41 8.02 6.31 10 Erik Akkersdijk Netherlands 4.66 6.03 16.28 7.43 6.08 4.66 16.28 6.51 11 Dan Cohen USA 7.06 4.78 6.66 7.40 10.90 4.78 10.90 7.04 12 Renhard Julindra Indonesia 7.77 5.83 12.13 6.69 7.38 5.83 12.13 7.28 13 Milán Baticz Hungary 6.46 5.34 8.56 7.94 7.68 5.34 8.56 7.36 14 Sébastien Auroux Germany 7.71 9.50 7.06 4.47 8.96 4.47 9.50 7.91 15 Nipat Charoenpholphant Thailand 6.77 6.68 18.08 9.72 7.83 6.68 18.08 8.11 16 Daniel Sheppard United Kingdom 6.94 8.25 9.88 7.00 9.53 6.94 9.88 8.26
Square-1 - Final 1 Dan Cohen USA 17.78 15.68 14.50 15.81 20.30 14.50 20.30 16.42 2 Mats Valk Netherlands 21.33 26.91 15.69 17.30 22.68 15.69 26.91 20.44 3 Takao Hashimoto Japan 26.71 21.58 16.11 24.58 19.00 16.11 26.71 21.72 4 François Courtès France DNF 23.55 19.52 21.36 20.91 19.52 DNF 21.94 5 Nathan Azaria Indonesia 24.25 24.53 18.94 19.58 22.72 18.94 24.53 22.18 6 Simon Westlund Sweden 24.36 31.96 21.65 22.18 21.44 21.44 31.96 22.73 7 Teera Tareesuchevakul Thailand 32.83 20.16 26.43 21.05 21.18 20.16 32.83 22.89 8 Anukun Supcharoenkun Thailand 26.34 25.58 33.06 21.78 21.18 21.18 33.06 24.57 9 Feliks Zemdegs Australia 45.28 27.61 20.59 14.61 25.58 14.61 45.28 24.59 10 Bence Barát Hungary 26.08 19.65 15.55 29.46 29.22 15.55 29.46 24.98 11 Micha Poland 25.19 27.68 29.80 28.34 21.55 21.55 29.80 27.07 12 Dene Beardsley New Zealand 39.50 26.16 30.78 24.94 20.52 20.52 39.50 27.29 13 Daniel Sheppard United Kingdom 31.44 33.22 25.03 27.78 21.18 21.18 33.22 28.08 14 Lars Vandenbergh Belgium 38.25 27.91 28.69 22.25 28.03 22.25 38.25 28.21 15 Fumiki Koseki Japan 28.03 24.33 32.81 44.21 26.05 24.33 44.21 28.96 16 Baramee Pookcharoen Thailand 45.78 39.33 30.13 30.83 55.47 30.13 55.47 38.65
Rubik's Clock - Final 1 Daniel Sheppard United Kingdom 9.00 6.50 7.71 6.16 8.31 6.16 9.00 7.51 2 Javier Tirado Ortiz Spain 8.55 5.83 7.68 6.90 13.46 5.83 13.46 7.71 3 Yu Sajima Japan 8.18 6.16 8.68 10.47 7.09 6.16 10.47 7.98 4 Hung Lo Taiwan 10.38 8.18 8.41 10.72 7.81 7.81 10.72 8.99 5 Arifumi Fushimi Japan DNF 8.25 7.71 6.66 12.22 6.66 DNF 9.39 6 Tim Reynolds USA 9.65 8.08 10.19 8.44 10.53 8.08 10.53 9.43 7 Nathan Azaria Indonesia DNF 13.28 6.84 7.02 8.27 6.84 DNF 9.52 8 Gábor Szabó Hungary 9.88 8.09 8.71 11.34 10.65 8.09 11.34 9.75 9 Jesús Masanet García Spain 9.63 9.88 11.75 8.83 10.22 8.83 11.75 9.91 10 Dan Cohen USA 10.65 DNF 7.78 8.55 11.80 7.78 DNF 10.33 11 Simon Westlund Sweden 10.66 11.56 9.11 9.02 DNF 9.02 DNF 10.44 12 Sébastien Auroux Germany 11.22 13.00 11.13 11.63 12.00 11.13 13.00 11.62 13 Prin Kijviwattanakarn Thailand 12.08 9.13 10.58 12.80 21.83 9.13 21.83 11.82 14 Fumiki Koseki Japan 14.18 10.71 12.53 11.52 11.43 10.71 14.18 11.83 15 Gaël Dusser France 9.78 DNF 11.69 12.78 12.00 9.78 DNF 12.16 16 Yohei Oka Japan 15.59 10.81 DNF 10.61 14.18 10.61 DNF 13.53
6x6 Cube - Final 1 Feliks Zemdegs Australia 2:14.69 2:10.84 2:02.33 2:02.33 2:09.29 2 Dan Cohen USA 2:41.22 2:30.35 2:20.09 2:20.09 2:30.55 3 Bence Barát Hungary 2:45.44 2:16.75 2:34.69 2:16.75 2:32.29 4 Asia Konvittayayotin Thailand 2:33.31 2:41.44 2:31.22 2:31.22 2:35.32 5 Jeong Jong-Ho Korea 2:41.50 2:52.09 2:40.16 2:40.16 2:44.58 6 Simon Westlund Sweden 2:39.88 2:42.65 2:51.31 2:39.88 2:44.61 7 Bálint Bodor Hungary 2:43.18 2:30.83 3:02.86 2:30.83 2:45.62 8 Kuo-Hao Wu Taiwan 2:47.86 2:20.09 3:14.58 2:20.09 2:47.51 9 Erik Akkersdijk Netherlands 3:10.08 2:39.56 2:38.09 2:38.09 2:49.24 10 Cornelius Dieckmann Germany 3:01.71 2:56.90 3:07.15 2:56.90 3:01.92 11 Dene Beardsley New Zealand 3:15.81 2:48.93 3:02.46 2:48.93 3:02.40 12 Kevin Hays USA 2:07.08 2:08.77 DNF 2:07.08 DNF
7x7 Cube - Final 1 Bence Barát Hungary 3:46.15 3:33.58 3:33.53 3:33.53 3:37.75 2 Kevin Hays USA 3:37.52 3:51.19 3:52.27 3:37.52 3:46.99 3 Feliks Zemdegs Australia 3:53.27 3:47.47 4:02.50 3:47.47 3:54.41 4 Asia Konvittayayotin Thailand 4:14.31 4:04.84 3:44.66 3:44.66 4:01.27 5 Jeong Jong-Ho Korea 4:25.25 3:51.59 4:00.90 3:51.59 4:05.91 6 Milán Baticz Hungary 4:18.21 4:04.75 4:06.47 4:04.75 4:09.81 7 Erik Akkersdijk Netherlands 4:22.93 4:22.68 4:50.75 4:22.68 4:32.12 8 Dan Cohen USA 4:42.19 4:27.27 4:29.36 4:27.27 4:32.94 9 Dene Beardsley New Zealand 5:08.58 4:50.83 4:36.13 4:36.13 4:51.85 10 Kuo-Hao Wu Taiwan 4:31.13 4:57.81 5:08.15 4:31.13 4:52.36 11 Simon Westlund Sweden 4:36.63 4:45.41 5:17.86 4:36.63 4:53.30 12 Cornelius Dieckmann Germany 5:26.56 5:15.43 5:05.11 5:05.11 5:15.70
Rubik's Magic - Final 1 Bálint Bodor Hungary 0.91 0.93 0.94 0.88 DNF 0.88 DNF 0.93 2 Cornelius Dieckmann Germany 1.00 1.02 1.03 0.97 0.93 0.93 1.03 1.00 3 Máté Horváth Hungary 1.06 1.15 1.05 1.06 1.03 1.03 1.15 1.06 4 Mats Valk Netherlands 1.38 1.18 1.11 1.13 1.06 1.06 1.38 1.14 5 Péter Pozsgai Hungary 1.31 1.18 1.16 1.13 1.13 1.13 1.31 1.16 6 Yohei Oka Japan 1.22 1.21 1.27 1.25 1.91 1.21 1.91 1.25 7 Daniel Yeo Sian Leng Malaysia 1.18 1.06 DNF 1.13 1.58 1.06 DNF 1.30 8 Tim Reynolds USA 1.43 1.27 1.38 1.44 1.16 1.16 1.44 1.36 9 Daniel Sheppard United Kingdom 1.36 1.43 1.36 1.31 DNF 1.31 DNF 1.38 10 Henrik Buus Aagaard Denmark 1.13 1.02 1.56 3.02 1.65 1.02 3.02 1.45 11 Nipat Charoenpholphant Thailand 1.84 DNF 1.75 0.86 0.97 0.86 DNF 1.52 12 Prin Kijviwattanakarn Thailand 1.06 1.06 1.34 2.46 DNF 1.06 DNF 1.62 13 Jin Mochizuki Japan 1.02 3.16 0.94 DNF 1.80 0.94 DNF 1.99 14 Takuya Furukawa Japan 1.80 3.31 1.61 3.36 1.25 1.25 3.36 2.24 15 Natthaphat Mahtani Thailand 1.31 DNF 1.78 1.30 19.59 1.30 DNF 7.56 16 Filippo Brancaleoni Italy DNF DNF 1.15 1.03 2.90 1.03 DNF DNF
Master Magic - Final 1 Máté Horváth Hungary 2.25 2.19 2.08 2.81 2.18 2.08 2.81 2.21 2 Yoshiaki Hirayama Japan 2.31 2.71 2.27 2.27 2.80 2.27 2.80 2.43 3 Milán Baticz Hungary 2.34 2.13 3.66 4.22 2.13 2.13 4.22 2.71 4 Bence Barát Hungary 2.56 2.84 2.30 2.77 2.84 2.30 2.84 2.72 5 Sanio Kasumovic Austria 2.56 2.58 3.63 2.59 3.30 2.56 3.63 2.82 6 Nipat Charoenpholphant Thailand 3.18 4.72 2.31 2.75 2.81 2.31 4.72 2.91 7 Henrik Buus Aagaard Denmark 2.97 4.68 2.81 2.80 3.58 2.80 4.68 3.12 8 Matic Omulec Slovenia 3.16 3.15 7.11 3.21 3.43 3.15 7.11 3.27 9 Bálint Bodor Hungary 3.34 3.47 5.22 4.25 2.55 2.55 5.22 3.69 10 Takayuki Ookusa Japan 3.38 4.88 7.72 2.93 2.78 2.78 7.72 3.73 11 Javier Tirado Ortiz Spain 3.84 3.16 3.65 5.56 3.80 3.16 5.56 3.76 12 Simone Ciancotti Italy 3.21 2.91 2.91 6.22 DNF 2.91 DNF 4.11 13 Jin Mochizuki Japan 5.34 6.47 2.88 4.58 3.93 2.88 6.47 4.62 14 Baramee Pookcharoen Thailand 6.18 4.11 DNF 3.22 4.66 3.22 DNF 4.98 15 Wang Junwen Malaysia DNF 3.66 3.86 3.61 8.66 3.61 DNF 5.39 16 Filippo Brancaleoni Italy 4.71 3.30 7.19 5.31 9.80 3.30 9.80 5.74
4x4 Cube: Blindfolded - Final 1 Aldo Feandri Indonesia 5:52.50 DNF 5:52.50 2 Chris Hardwick USA 6:09.85 DNF 6:09.85 3 Simon Westlund Sweden DNF 9:47.69 9:47.69 4 István Kocza Hungary DNF 11:28.38 11:28.38 5 Henrik Buus Aagaard Denmark 11:30.00 DNF 11:30.00 6 Ryosuke Mondo Japan 12:12.00 DNF 12:12.00 7 Milán Baticz Hungary DNF 13:14.37 13:14.37 8 Michelle Nataniel Yugie Indonesia DNF 14:31.00 14:31.00 9 Shelley Chang USA DNF 14:56.00 14:56.00 10 Riadi Arsandi Indonesia 15:00.97 DNF 15:00.97 11 Chris Krueger USA 16:16.16 DNS 16:16.16 12 Luchen Zhang China DNF 20:11.63 20:11.63 13 Frank Severinsen Denmark DNF DNS DNF 13 Zane Carney Australia DNF DNF DNF 13 Feliks Zemdegs Australia DNF DNF DNF 13 Dan Cohen USA DNF DNF DNF 13 Daniel Sheppard United Kingdom DNF DNF DNF 13 François Courtès France DNF DNF DNF 13 Erik Akkersdijk Netherlands DNF DNF DNF 13 Tomoaki Okayama Japan DNF DNF DNF 13 Fabrizio Cirnigliaro Italy DNF DNF DNF 13 Muhammad Iril Khairul Anam Indonesia DNF DNF DNF 13 Marcell Endrey Hungary DNF DNF DNF 13 Bence Barát Hungary DNF DNF DNF 13 Sébastien Auroux Germany DNF DNF DNF 13 Cornelius Dieckmann Germany DNF DNF DNF 13 Tim Reynolds USA DNF DNF DNF
5x5 Cube: Blindfolded - Final 1 Chris Hardwick USA 17:48.28 15:06.06 15:06.06 2 Muhammad Iril Khairul Anam Indonesia 18:03.62 DNF 18:03.62 3 Daniel Sheppard United Kingdom DNF 20:45.41 20:45.41 4 Aldo Feandri Indonesia DNF 22:49.00 22:49.00 5 István Kocza Hungary DNF 25:27.47 25:27.47 6 Feliks Zemdegs Australia DNF DNS DNF 6 Zane Carney Australia DNF DNF DNF 6 Henrik Buus Aagaard Denmark DNF DNS DNF 6 Bence Barát Hungary DNF DNS DNF 6 Simon Westlund Sweden DNF DNS DNF 6 Michelle Nataniel Yugie Indonesia DNF DNF DNF 6 Fabrizio Cirnigliaro Italy DNF DNF DNF 6 Ryosuke Mondo Japan DNF DNF DNF 6 Tomoaki Okayama Japan DNF DNF DNF 6 Tim Reynolds USA DNF DNF DNF
Rubik's Cube: Multiple Blindfolded 1 Marcell Endrey Hungary 19 19 3228 800322800 DNS -2 800322800 2 Zane Carney Australia 21 19 2996 820299602 DNS -2 820299602 3 Daniel Sheppard United Kingdom 17 13 3480 900348004 DNS -2 900348004 4 Ryosuke Mondo Japan 10 7 3260 950326003 10 9 3067 910306701 910306701 5 Aldo Feandri Indonesia 14 11 3500 910350003 12 9 3139 930313903 910350003 6 Fabrizio Cirnigliaro Italy 12 10 3574 910357402 11 7 6000 960600004 910357402 7 István Kocza Hungary 11 9 3400 920340002 11 7 3432 960343204 920340002 8 François Courtès France 10 7 3574 950357403 10 8 3072 930307202 930307202 9 Cornelius Dieckmann Germany 5 5 2248 940224800 DNS -2 940224800 10 Chinnaboot Sangdara Thailand 9 7 3600 940360002 7 5 3531 960353102 940360002 11 Simon Westlund Sweden 6 5 2178 950217801 DNS -2 950217801 12 Sanae Koseki Japan 6 5 3261 950326101 6 4 3142 970314202 950326101 13 Sébastien Auroux Germany 8 6 3600 950360002 DNS -2 950360002 14 Riadi Arsandi Indonesia 5 4 2097 960209701 DNS -2 960209701 15 Kevin Guillaumond France 2 2 838 970083800 DNS -2 970083800 16 Baramee Pookcharoen Thailand 4 3 2022 970202201 DNS -2 970202201 17 Javier Tirado Ortiz Spain 4 3 2400 970240001 DNS -2 970240001 18 Tomoaki Okayama Japan 6 4 3395 970339502 DNS -2 970339502 19 Feliks Zemdegs Australia 7 4 2109 980210903 DNS -2 980210903 20 Henrik Buus Aagaard Denmark 7 4 3478 980347803 DNS -2 980347803 21 Jules Desjardin France 4 2 2282 990228202 DNS -2 990228202 22 Dan Cohen USA 6 3 2744 990274403 DNS -2 990274403 23 Tim Reynolds USA 6 3 3154 990315403 DNS -2 990315403 24 Shelley Chang USA 3 1 1270 -1 DNS -2 -1 24 Muhammad Iril Khairul Anam Indonesia 18 6 3465 -1 DNS -2 -1 24 Milán Baticz Hungary 5 2 1887 -1 DNS -2 -1 24 Michelle Nataniel Yugie Indonesia 10 3 3436 -1 DNS -2 -1 24 Frank Severinsen Denmark 6 1 3185 -1 DNS -2 -1 24 Bence Barát Hungary 10 4 3600 -1 DNS -2 -1 24 Arnaud van Galen Netherlands 3 1 1800 -1 DNS -2 -1
| |
|
| |
DoByG
Брой мнения : 153 Join date : 11.07.2011 Age : 29 Местожителство : гр. Сопот
| Заглавие: Re: Световното започна...... Нед Окт 16, 2011 6:59 pm | |
| Абе не можах да гледам 3х3 финала, какво стана с Феликс, той на полуфинала направи суб 9 АВ а сега някви времена с по секунда, две отгоре . | |
|
| |
spigmata
Брой мнения : 802 Join date : 19.05.2009 Age : 31 Местожителство : Бургас
| Заглавие: Re: Световното започна...... Нед Окт 16, 2011 7:42 pm | |
| Ми нз, но според мен негативизмът който има към него му попречи, поне на някои от участниците. И да си кажа честно качили не беше концентриран на 100%. | |
|
| |
BoByS
Брой мнения : 455 Join date : 27.01.2009 Age : 35 Местожителство : Прага
| Заглавие: Re: Световното започна...... Пон Окт 17, 2011 12:34 pm | |
| Леле-майко... Голяма драма е било, голямо нещо. Особено за Pyraminx-a, че Ока е едва трети... Също много силно представяне в Clock-a - 10 човека със SUB10 Avg... За кубоидалните пъзели явно не е било особено интересно - Феликс пак е смачкал кон!@#енцията, което е нормално. Поздрави! | |
|
| |
DoByG
Брой мнения : 153 Join date : 11.07.2011 Age : 29 Местожителство : гр. Сопот
| Заглавие: Re: Световното започна...... Пон Окт 17, 2011 1:33 pm | |
| Смачка, само дето баш на 3х3 дето му е най-силно стана 3-ти | |
|
| |
BoByS
Брой мнения : 455 Join date : 27.01.2009 Age : 35 Местожителство : Прага
| Заглавие: Re: Световното започна...... Пон Окт 17, 2011 2:02 pm | |
| Мда, късно видях. Явно и тук има понятие - "Не ми е ден"... Необяснимо, но факт - перфектно състезание за европейците! Браво! | |
|
| |
Tycho
Брой мнения : 367 Join date : 05.07.2010 Age : 44 Местожителство : София
| Заглавие: Re: Световното започна...... Сря Окт 19, 2011 12:56 pm | |
| | |
|
| |
HarryCo
Брой мнения : 348 Join date : 11.01.2011 Age : 26 Местожителство : Цар Калоян,Разград
| Заглавие: Re: Световното започна...... Съб Фев 18, 2012 9:20 am | |
| Това ВИДЕО трябва да се види!! | |
|
| |
spigmata
Брой мнения : 802 Join date : 19.05.2009 Age : 31 Местожителство : Бургас
| Заглавие: Re: Световното започна...... Съб Фев 18, 2012 10:37 am | |
| И Раду се мярка от време на време с различни тениски. | |
|
| |
Sponsored content
| Заглавие: Re: Световното започна...... | |
| |
|
| |
| Световното започна...... | |
|