RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Здравейте и от мен

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
the_mask

the_mask


Брой мнения : 5
Join date : 24.02.2012
Местожителство : Бургас

Здравейте и от мен Empty
ПисанеЗаглавие: Здравейте и от мен   Здравейте и от мен Icon_minitimeПет Апр 06, 2012 1:46 pm

Първо да кажа че форума е готин(както казва Митьо Пищова). Laughing
Така казвам се Мартин,на 31г. от Бургас.Преди около 2 месеца не знам по каква причина попаднах на вашия и от тогава се запалих.Имам 2 китайчета 3x3 от 2 лева ама са добри и едно от без паника пак 3x3.И едно 2x2 пак от без паника,ама много е малко и много засича.И една змия имам. И смазка си купих. Laughing
Имам мерак за нещо по добро ама колкото повече чета форума толкова повече се обърквам и не знам кво да си взема.По принцип смятам да си поръчвам една пирамида,едно 3ж3, и едно 2x2.Ама не мога да избера.Бях чел някъде из форума че 2x2 от без паника като се изш!@#и се пооправял малко.Кое по точно да изпиля?
Уча метода на Фридрих.

Поздрави.
Върнете се в началото Go down
wazapeh

wazapeh


Брой мнения : 20
Join date : 08.03.2012
Age : 27
Местожителство : Sofia

Здравейте и от мен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте и от мен   Здравейте и от мен Icon_minitimeПет Апр 06, 2012 2:30 pm

Привет Smile
Другата седмица в БезПаника се очаква да доставят плоско v-cube 2x2,което никак не е лошо.Иначе 2x2 на компанията Рубик не става,освен ако не модифицираш много и не го въртиш месеци наред.Като цяло когато трябва да се шку,ри нещо,се заглаждат ръбчетата,които най-много закачат,ако пък е трудно за въртене се изшку.рват и самите плоскости,за да се намали триенето.
Имай предвид,че не съм имал такова кубче,просто съм събрал впечатления и ти давам материал за размисъл,някой по-навътре в нещата да ме поправя на воля Smile
Върнете се в началото Go down
spigmata

spigmata


Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 31
Местожителство : Бургас

Здравейте и от мен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте и от мен   Здравейте и от мен Icon_minitimeПет Апр 06, 2012 3:44 pm

Ехее още един бургазлия почнахме да ставаме фактор тука. Very Happy Добре дошъл, колкото до 2х2 бих ти препоръчал да не го разглабяш, защото има голяма опасност да се счупи и няма какво да му пилиш, просто си го върти така и то ще се разхлаби малко, но това не е куб за бързо редене, за колекция да. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Здравейте и от мен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте и от мен   Здравейте и от мен Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Здравейте и от мен
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Здравейте!
» Здравейте, Банда!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Off Topic(за всякакви теми пишете тук)-
Идете на: