RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Да си взема ли от Ebay 3х3?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
turntablism




Брой мнения : 3
Join date : 03.06.2012

Да си взема ли от Ebay 3х3? Empty
ПисанеЗаглавие: Да си взема ли от Ebay 3х3?   Да си взема ли от Ebay 3х3? Icon_minitimeНед Юни 03, 2012 12:25 pm

Здравейте, много готин форум, поздравления! Иамм въпрос към разбиращите и опитните. Зарибих се по реденето на кубчета, счупих два от левчето и един от магазин за подаръци и сега си отделих около 25 лева ( включена доставка ) за куб. Не мога да пазарувам от този сайт lightake. В английския ибей пуснах едно търсене за "rubik dayan guhong". Излязоха 4 резултата ( може да потърсите да ги видите, на мен не ми дава да псотвам линкове още. )


Да се доверя ли на тези търговци, че предлагат оригинални кубове. Предполагам че и четирите са еднакви, ако не са кой да предпочета? На най-горния пише, че е GuHong II , дали има съществена разлика между двете, цената е еднаква. Като цяло препоръчайте ми куб до 20-25 лева. Ще съм ви благодарен! Хубав ден и на добър час Smile
Върнете се в началото Go down
skaterchy

skaterchy


Брой мнения : 47
Join date : 09.03.2012
Age : 25
Местожителство : Sofia

Да си взема ли от Ebay 3х3? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си взема ли от Ebay 3х3?   Да си взема ли от Ebay 3х3? Icon_minitimeНед Юни 03, 2012 3:20 pm

Ами аз също поръчах от Ebay един даян. Страхотен е. Нямаше дефекти, въртеше се бързо и ми направиха отстъпка с едни лепенки - допълнителни. Кубчето го взех от магазина на Speedsolving форума - това кубче го взех. Дойде за 1 седмица, никакъв проблем нямаше. Дано съм ти помогнал в избора.
Върнете се в началото Go down
turntablism




Брой мнения : 3
Join date : 03.06.2012

Да си взема ли от Ebay 3х3? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си взема ли от Ebay 3х3?   Да си взема ли от Ebay 3х3? Icon_minitimeНед Юни 03, 2012 8:03 pm

аз като поръчвам от ибей да гледам продавача да е от Хонг Конг или Сащ.. Кое ще пристигне по бързо.. Гледам има мега много избор и съм объркан Very Happy
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Да си взема ли от Ebay 3х3? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си взема ли от Ebay 3х3?   Да си взема ли от Ebay 3х3? Icon_minitimeПон Юни 04, 2012 7:29 am

turntablism написа:
аз като поръчвам от ибей да гледам продавача да е от Хонг Конг или Сащ.. Кое ще пристигне по бързо.. Гледам има мега много избор и съм объркан Very Happy

Здравей и добре дошъл!
Няма нищо лошо да поръчваш от Китай. Чака се около месец, но си струва! Доставката е безплатна, което е много изгодно и за около 20 лв ще имаш едно наистина добро кубче! Smile
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
skaterchy

skaterchy


Брой мнения : 47
Join date : 09.03.2012
Age : 25
Местожителство : Sofia

Да си взема ли от Ebay 3х3? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си взема ли от Ebay 3х3?   Да си взема ли от Ebay 3х3? Icon_minitimeПон Юни 04, 2012 7:52 am

Aми аз като поръчвах , поръчах 2 от онези горе - за мен и един приятел, обаче имаше само 1 останало , затова поръчах още едно от Китай. По доброто кубче беше това от Щатите - което ти дадох линк понеже другото скърцаше много и отначало не се въртеше много добре. Иначе после се по оправи след хубава доза силикон и затягане ,но пак не се върти толкова добре колкото другото. От Китай дойде с 4 дни повече от другото.
Върнете се в началото Go down
turntablism




Брой мнения : 3
Join date : 03.06.2012

Да си взема ли от Ebay 3х3? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си взема ли от Ebay 3х3?   Да си взема ли от Ebay 3х3? Icon_minitimeПон Юни 04, 2012 11:24 pm

Вчера си подъчах от Сащ и ще струва около 27-8 лева. Дано да е добро и да пристигне скоро..! Баш от СпийдСолвинг е .. иначе, добре заварил : ) Много яко нещо са тези кубчета!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Да си взема ли от Ebay 3х3? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да си взема ли от Ebay 3х3?   Да си взема ли от Ebay 3х3? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Да си взема ли от Ebay 3х3?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ключодържател 3х3х3 от сайта на eBay
» Какво кубче да си взема?
» какъв куб да си взема но да е за спиид солвинг
» Покупка от ebay ?
» Въпрос за eBay

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: 3x3x3-
Идете на: