RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Счупен пираминкс

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
forever_alone




Брой мнения : 93
Join date : 29.12.2011
Местожителство : Студентски град

Счупен пираминкс Empty
ПисанеЗаглавие: Счупен пираминкс   Счупен пираминкс Icon_minitimeПет Авг 03, 2012 6:04 am

Здравейте,колеги. Явно не ми върви на нови пъзели- купих си 4 на 4 и го счупих, сега си получих първата поръчка ever и още при отварянето едно от парчетата падна... По-конкретно зелено-червения ръб- щифтчето от едната страна,което го държи за ядрото се е счупило (то си личеше, че е смачкана и кутийката де). В момента е залепено с поксипол, ама не съм сигурен дали ще издържи при въртене. Пирамидката е черната в диълекстрийм. Та някой ако може да ми каже как и с какво да го залепя или ако има безполезна пирамидка,от която да ми продаде това парченце, ще съм много благодарен.
П.С. Ако е необходимо после може да снимам какво имам предвид и да го кача, че с това обяснение дето направих...
Мерси предварително Smile
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Счупен пираминкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Счупен пираминкс   Счупен пираминкс Icon_minitimeПет Авг 03, 2012 3:00 pm

forever_alone написа:
Здравейте,колеги. Явно не ми върви на нови пъзели- купих си 4 на 4 и го счупих, сега си получих първата поръчка ever и още при отварянето едно от парчетата падна... По-конкретно зелено-червения ръб- щифтчето от едната страна,което го държи за ядрото се е счупило (то си личеше, че е смачкана и кутийката де). В момента е залепено с поксипол, ама не съм сигурен дали ще издържи при въртене. Пирамидката е черната в диълекстрийм. Та някой ако може да ми каже как и с какво да го залепя или ако има безполезна пирамидка,от която да ми продаде това парченце, ще съм много благодарен.
П.С. Ако е необходимо после може да снимам какво имам предвид и да го кача, че с това обяснение дето направих...
Мерси предварително Smile

Я дай линк... Ако е от простичките - ти подарявам моята, апък ти ако искаш си смени частта, или направи от двете - една уникална пирамидка. Smile Не е най-добрата за спийдсолвинг, но пък се върти доста приятно и не попва...
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
forever_alone




Брой мнения : 93
Join date : 29.12.2011
Местожителство : Студентски град

Счупен пираминкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Счупен пираминкс   Счупен пираминкс Icon_minitimeПет Авг 03, 2012 4:18 pm

Taзи е: http://dx.com/p/triangular-4-color-pyraminx-pyramid-iq-magic-cube-black-base-9-8cm-108220 Странно, но след като я сглобих за момента се държи доста добре. Леко се усеща да стърже, но не съм ш!@#ковал лепилото, а предполагам, че и ще се изглади при въртене.

Едит: Поксипола не върши работа за дълго време.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Счупен пираминкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Счупен пираминкс   Счупен пираминкс Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Счупен пираминкс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Off Topic(за всякакви теми пишете тук)-
Идете на: