RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 България търси талант

Go down 
+7
Gogoor
Shtorky
pacata_99
Count Dracula
DoByG
BoByS
splitt
11 posters
АвторСъобщение
splitt




Брой мнения : 1
Join date : 21.01.2014

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeВто Яну 21, 2014 11:28 am

Здравейте на всички.

Казвам се Николай и съм редактор в предаването "България търси талант".
Попаднах на вашия форум и знам, че тук има хора, които правят чудеса с кубчета и пъзели.
Искам да ви поканя да участвате в новия сезон на предаването.
Тази година наградата е 60 000 лв.

Малко сме притиснати с времето и затова ако някой от вас има интерес и желание, ще се радвам да ми пише или да се чуем възможно най-скоро. Пишете на ЛС и ще ви дам телефона си.

Благодаря предварително!

Поздрави,
Николай
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeВто Яну 21, 2014 2:45 pm

Интересна тема, благодаря от името на целия форум, за поканата!
Лично аз съм мислил по въпроса, защото миналата година, в Румъния, наш общ приятел успя да впечатли публиката с уменията си. Ще обсъдим въпроса!
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
DoByG




Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 29
Местожителство : гр. Сопот

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeНед Фев 09, 2014 3:07 am

Малко съвети от личен опит Very Happy България търси талант е страхотно преживяване, но поради начина на гласуване и като се вземе в предвид интереса на публиката, победителите винаги се избират измежду хората с по-близък до народа талант (пеене/танци) Не пречи да опитате, наистина чувството е страхотно, но " Надежда всяка тука оставете " ( е не всяка, само за победа ) Smile
Върнете се в началото Go down
Count Dracula

Count Dracula


Брой мнения : 313
Join date : 14.07.2011
Age : 27
Местожителство : София

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeПон Мар 24, 2014 8:42 pm

В четвъртък (27.03) ще ни дават в предаването,тъй че не пропускайте да гледате от 21:30 !!!  Smile 
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4765
pacata_99

pacata_99


Брой мнения : 243
Join date : 28.10.2013
Age : 23
Местожителство : Белгия Лихтервелде , България Плевен

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeПон Мар 24, 2014 8:45 pm

Току що видях на края на България търси талант показваха какво ще има в четвъртък и изведнъж гледам Ники Петров  Very Happy  и оня от журито как се опитва да нареди куба. Иво не го видях но те показаха малко от това. Очаквам ви в четвъртък cheers 
Върнете се в началото Go down
Shtorky

Shtorky


Брой мнения : 105
Join date : 01.03.2012
Age : 31
Местожителство : София

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeПон Мар 24, 2014 10:32 pm

Страхотно! Няма да го пропусна за нищо на света  lol! 
Върнете се в началото Go down
pacata_99

pacata_99


Брой мнения : 243
Join date : 28.10.2013
Age : 23
Местожителство : Белгия Лихтервелде , България Плевен

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 8:29 pm

на мен ли така ми се струва или не пуснаха ники и иво. кажете вие видяхте ли ги или аз съм пропуснал
Върнете се в началото Go down
Shtorky

Shtorky


Брой мнения : 105
Join date : 01.03.2012
Age : 31
Местожителство : София

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 8:34 pm

И аз не ги видях. Като пуснах в 21:30 вече беше започнало, но не ги видях. Варианта е да са били първи и да съм ги пропуснал... Яд ме е щото цял ден мисля за това...  Neutral 
Върнете се в началото Go down
Gogoor

Gogoor


Брой мнения : 17
Join date : 07.05.2013
Age : 23

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 8:38 pm

И аз не ги видях ..
Върнете се в началото Go down
pacata_99

pacata_99


Брой мнения : 243
Join date : 28.10.2013
Age : 23
Местожителство : Белгия Лихтервелде , България Плевен

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 8:40 pm

аз пуснах btv в 21:28 и започнаха едни да правят beatbox съмнявам се да са ги пуснали преди това  Главоблъскане 
Върнете се в началото Go down
Count Dracula

Count Dracula


Брой мнения : 313
Join date : 14.07.2011
Age : 27
Местожителство : София

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 8:46 pm

Предаването започна в 21.25,но спокойно нищо не сте изпуснали защото не ни дадоха  Laughing Laughing Laughing незнаем поради каква причина,може би за понеделник са ни оставили...кой знае !?

П.П Спокойно не сте само вие които сте чакали цял ден за това,ние с Ники чакаме от 1 месец  Laughing Пък ако не ни дадат живи и здрави !  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4765
pacata_99

pacata_99


Брой мнения : 243
Join date : 28.10.2013
Age : 23
Местожителство : Белгия Лихтервелде , България Плевен

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 8:59 pm

аз се учудих защото в понеделник даваха реклама
Върнете се в началото Go down
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeВто Апр 08, 2014 5:12 am

Пичове , какво да ви кажа вие сами видяхте, че не ни дадоха. Явно някой е решил, че е по добре да даде някакви тъпотии вместо нас.
    Все си мислех, че гръмкото заглавие "България търси талант" е вярно. Но не! България не търси талант, тя търси танцьори и певци и още толкова хора за посмешище. "Талантливо" редуваха някой талантлив (певец или танцьор) с някой на когото дружно да се присмеят. Наистина имаше много талантливи хора, заради запознанството с които си струваше нашето участие. Но главната ни цел да популяризираме куба остана неизпълнена...... Нищо.... съвсем скоро Иво като направи някоя суб 10, суб 9  на състезание и като гръмнат медиите се надявам ще има отзвук сред младежта, и от там нови последователи на нашето хоби. SmileSmileSmile
  Поздрави на всички и който иска да реди с нас просто да дойде на следващата ни среща в Заимов или в Халбите .. на някоя от нашите сбирки Smile
.... "... и нека пъзелите бъдат с вас Smile"
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
ernio

ernio


Брой мнения : 177
Join date : 04.02.2012
Age : 24
Местожителство : София

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeВто Апр 08, 2014 12:40 pm

Nikipetrov7504 написа:
Пичове , какво да ви кажа вие сами видяхте, че не ни дадоха. Явно някой е решил, че е по добре да даде някакви тъпотии вместо нас.
    Все си мислех, че гръмкото заглавие "България търси талант" е вярно. Но не! България не търси талант, тя търси танцьори и певци и още толкова хора за посмешище. "Талантливо" редуваха някой талантлив (певец или танцьор) с някой на когото дружно да се присмеят. Наистина имаше много талантливи хора, заради запознанството с които си струваше нашето участие. Но главната ни цел да популяризираме куба остана неизпълнена...... Нищо.... съвсем скоро Иво като направи някоя суб 10, суб 9  на състезание и като гръмнат медиите се надявам ще има отзвук сред младежта, и от там нови последователи на нашето хоби. SmileSmileSmile
  Поздрави на всички и който иска да реди с нас просто да дойде на следващата ни среща в Заимов или в Халбите .. на някоя от нашите сбирки Smile
.... "... и нека пъзелите бъдат с вас Smile"

А поне приеха ли ви напред или...? Smile
Върнете се в началото Go down
https://rubik-forumbg.bulgarianforum.net
pacata_99

pacata_99


Брой мнения : 243
Join date : 28.10.2013
Age : 23
Местожителство : Белгия Лихтервелде , България Плевен

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeВто Апр 08, 2014 2:09 pm

те са ги пуснали и след това са им казали че не продължават  affraid 
Върнете се в началото Go down
Count Dracula

Count Dracula


Брой мнения : 313
Join date : 14.07.2011
Age : 27
Местожителство : София

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeВто Апр 08, 2014 5:06 pm

Кастинга го минахме, но след това преди полуфиналите ни отрязаха, защото не сме ги впечатлили особено, тяхна си работа ! Мен ми е се тая дали ще ме дават, само дето прецаках сумай ти народ да гледат и да не ни дават... важното е, че си прекарахме супер, което е много по-важно, и всички останали участници ни се кефиха - идваха, разпитваха, въртяха(опитваха се де! Smile) и ни правиха клипове. Тъй че кво значение има дали са ни давали, тъпо беше, да, но е ясно, че са предпочели да търсят танцьори и певци...Живота продължава, с Ники си оставаме най-добрите, тва че те не са ни оценили е техен проблем !!!  Cool Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4765
ernio

ernio


Брой мнения : 177
Join date : 04.02.2012
Age : 24
Местожителство : София

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeВто Апр 08, 2014 5:50 pm

Count Dracula написа:
Кастинга го минахме, но след това преди полуфиналите ни отрязаха, защото не сме ги впечатлили особено, тяхна си работа ! Мен ми е се тая дали ще ме дават, само дето прецаках сумай ти народ да гледат и да не ни дават... важното е, че си прекарахме супер, което е много по-важно, и всички останали участници ни се кефиха - идваха, разпитваха, въртяха(опитваха се де! Smile) и ни правиха клипове. Тъй че кво значение има дали са ни давали, тъпо беше, да, но е ясно, че са предпочели да търсят танцьори и певци...Живота продължава, с Ники си оставаме най-добрите, тва че те не са ни оценили е техен проблем !!!  Cool Smile Smile Smile

Наистина си е техен проблем. И само губят от това, че не са ви допуснали по-натам... Кофтито, е че в България печелят само таланти по-близо до аудиторията- танци, пеене, свирене и т.н. Българският народ не е настроен да избере за печеливш някой с нестандартен талант или поне аз така си мисля... Smile
Върнете се в началото Go down
https://rubik-forumbg.bulgarianforum.net
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 44
Местожителство : София

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeСря Апр 09, 2014 6:52 am

Откакто си изхвърлих телевизора преди 5-6 години, кво дават, кво не дават, аз нямам грижи.  Very Happy
Върнете се в началото Go down
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeСря Апр 09, 2014 11:07 am

Ето един наистина щастлив човек. Тичо направо искрено ти завиждам. Аз няма как да си изхвърля моя за съжаление. Smile
Скоро трябва да се видим на по бира  бираааа бираааа бираааа 
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeСря Апр 09, 2014 12:52 pm

Съгласен съм с всички. И ernio е прав - тук вървят предимно музикални таланти, което ми се види малко глупаво, тъй като си има съответните формати за пеене, свирене и т.н. Някак си трябва да се избират хора с по-разчупени таланти. Разбира се, имаше някои добри попадения, но да бъдем обективни...не можеш да стигнеш до финал, разказвайки вицове или правейки се на комик-идиот - не че не е талант, но все пак... Smile
Кубчето на Рубик е доказан талант в много държави - в Румъния момчето беше на Големия финал, в Украйна и Грузия - също. В Индия момчето спечели (редене с крака беше финалният му номер), а на украинеца - че направи портрет на един от журито със затворени очи. Smile Въобще...малко съм разочарован. Определено трябваше да бъдете поне на финал. Някак си - едно е да можеш да редиш кубчето на Рубик, съвсем друго е да го редиш в 20 секунди. Smile
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
DoByG




Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 29
Местожителство : гр. Сопот

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeСря Апр 09, 2014 1:21 pm

Предупредих ви ! Както и да е, хубаво е че поне сте усетили атмосферата там, аз много и се кефих и пак бих отишъл само заради нея. А колкото до това дали са ви давали : според мен е техническа грешка. Епизодите на всички кастинги са готови преди да почнат да излъчват първия от тях, и щом ви рекламираха в единия епизод, значи е просто случайност че човека отговарящ за монтажа е пропуснал да ви закърпи за другите изпълнения. Всеки който се яви на телевизионните кастинги го дават, дори и за секунда, за това мисля, че особено щом са ви отделили време в промото на следващия епизод, сте били достатъчно интересни за сценария дори според тях ( щото за нас си бяхте най-интересното без спор Smile ), просто монтажиста е сгафил Very Happy
Върнете се в началото Go down
Me and Rubik

Me and Rubik


Брой мнения : 10
Join date : 23.03.2014

България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitimeСря Апр 16, 2014 6:08 pm

BoByS написа:
Съгласен съм с всички. И ernio е прав - тук вървят предимно музикални таланти, което ми се види малко глупаво, тъй като си има съответните формати за пеене, свирене и т.н. Някак си трябва да се избират хора с по-разчупени таланти. Разбира се, имаше някои добри попадения, но да бъдем обективни...не можеш да стигнеш до финал, разказвайки вицове или правейки се на комик-идиот - не че не е талант, но все пак... Smile
Кубчето на Рубик е доказан талант в много държави - в Румъния момчето беше на Големия финал, в Украйна и Грузия - също. В Индия момчето спечели (редене с крака беше финалният му номер), а на украинеца - че направи портрет на един от журито със затворени очи. SmileВъобще...малко съм разочарован. Определено трябваше да бъдете поне на финал. Някак си - едно е да можеш да редиш кубчето на Рубик, съвсем друго е да го редиш в 20 секунди. Smile
Поздрави!
Може ли да кажеш линкс за клиповете?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





България търси талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: България търси талант   България търси талант Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
България търси талант
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ако някои си търси много евтино кубче 4 по 4
» Стикерри в България!
» Pyraminx в България!
» Първо състезание в България на 10.02.2018 година
» TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Състезания-
Идете на: