RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Привет отново !

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
DoByG




Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 29
Местожителство : гр. Сопот

Привет отново ! Empty
ПисанеЗаглавие: Привет отново !   Привет отново ! Icon_minitimeНед Фев 09, 2014 3:25 am

Здравейте колеги ! Не бях влизал тук от доста време насам, но от куба отърване няма. След близо 1 година пауза, пак почнах да въртя. За 2 дена си поприпомних каквото бях забравил и пак слязох до А12 суб 20. Скоро ще пробвам и 4х4, 5х5, пирамидата и мегаминкса...

За това време много неща са се променили. Иво с който слязохме за пръв път под 20 сек в една и съща седмица ( тогава помня как се опитвах да се състезавам с неговите рекорди и вървяхме едно към едно), сега гони някакви космически времена. Сформирали сте група и сте участвали в доста състезания, справили сте се добре там. Нови муцуни са се присъединили към обществото на българските кюбъри с които типърва ще има да се състезаваме. Излезнали са нови кубове, по-добри от ненадминатия до преди година Зан Чи ( поправете ме ако греша).

От тази учебна година живея в София, Студентски. Вече ще мога да се присъединия към събиранията за които само четях преди и да се запозная лично с хората с които си пишех толкова време. Евентуално може да се включа в някое състезание, ей така - за спорта Smile

След всичко което изписах, искам само да ви кажа, че се радвам че преди години попаднах на този форум, на вас и изобщо на куба ! Живи и здрави !

Ицо
Върнете се в началото Go down
Count Dracula

Count Dracula


Брой мнения : 313
Join date : 14.07.2011
Age : 27
Местожителство : София

Привет отново ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Привет отново !   Привет отново ! Icon_minitimeНед Фев 09, 2014 8:01 am

Привет отново,радвам се че не си се отказал от кубчето след такава пауза ! Доста неща наистина се промениха от тогава...за кубчето - WeiLong e истината ! Щом вече си в София ще можем да се срещаме и да си правим кефа !!  Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4765
 
Привет отново !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Привет от мен PaKaTaBs
» Привет и от мен :]
» привет........
» Привет Маниаци!!!
» Привет на всички

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Off Topic(за всякакви теми пишете тук)-
Идете на: