RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Колко трябва да ми е стегнат куба

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
leo florov

leo florov


Брой мнения : 1
Join date : 20.06.2014
Age : 24
Местожителство : Gabrovo Bulgaria

Колко трябва да ми е стегнат куба Empty
ПисанеЗаглавие: Колко трябва да ми е стегнат куба   Колко трябва да ми е стегнат куба Icon_minitimeПет Юни 20, 2014 7:39 am

Здравейте, наскоро си купих dayan zhanchi и искам да попитам колко да го стягам защото все не мога да преценя
Върнете се в началото Go down
finger4oo




Брой мнения : 27
Join date : 16.10.2013
Age : 30
Местожителство : София

Колко трябва да ми е стегнат куба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко трябва да ми е стегнат куба   Колко трябва да ми е стегнат куба Icon_minitimeПет Юни 20, 2014 12:04 pm

leo florov написа:
Здравейте, наскоро си купих dayan zhanchi и искам да попитам колко да го стягам защото все не мога да преценя


Това не е особено точно понятие. Буквално - кой както му е удобно. Зависи какъв ти е стила на редене - ако правиш някакви агресивни движения и е много разхлабен ще попва. Аз го стягам така:

При първите два реда го разхлабвам дотолкова, че да се върти бързо ( почти няма шанс да попва при редене). А последния ред ( който се реди доста скоростно ) го разхлабвам до границата на попване при бързо редене. С други думи 3-ия ред който правиш да е по-разхлабен от другите 2. Но това не е добър метод ако можеш да правиш f2l с всеки цвят, защото така всеки път 3-ти ред ще ти е различен цвят. Най-добрия съвет е да си го направиш дотолкова доколкото можеш да го контролираш!  Smile 
Върнете се в началото Go down
 
Колко трябва да ми е стегнат куба
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» НА КОЛКО ГОДИНИ СТЕ ПОЧНАЛИ ДА РЕДИТЕ
» Колко време дневно отделяте за редене на 3х3х3?
» 3 КУБА ПОДРЕД
» Имам проблем-немога да довърша куба
» Поддръжка на куба на Рубик

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: 3x3x3-
Идете на: