RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Не мога да си избера кубче.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pandayeahh




Брой мнения : 4
Join date : 26.01.2015

Не мога да си избера кубче. Empty
ПисанеЗаглавие: Не мога да си избера кубче.   Не мога да си избера кубче. Icon_minitimeСъб Фев 07, 2015 1:13 pm

Здравейте. Знам, че има поне 2-3 теми с подобно заглавие и ги разгледах всички, но не успях да намеря това, което търся.
Към проблема - един приятел има регистрация в aliexpress.com и смятам от там да си поръчам ново кубче, но никой не е споменал дали кубчетата в този сайт са хубави. Ако ви се занимава ще разгледате ли кубчетата там и да ми предложите някое? Цената не е от голямо значение. Ако може също да ми се обясни през колко време трябва да го смазвам и с какво (ако пратите линк и за това ще е супер). Благодаря предварително! бираааа
Върнете се в началото Go down
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

Не мога да си избера кубче. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не мога да си избера кубче.   Не мога да си избера кубче. Icon_minitimeСъб Фев 07, 2015 5:32 pm

Здравей. Каквото и кубче да избереш от серията на мую няма да сбъркаш.... Дали ще е уейлонг . дали ще е аолонг все е добър.
Тук идва момента за Но  али експрес има добри цени , но понякога нещата не идват, понякога идват счупени....  Е да понякога идват и здрави :-)
Лично аз не съм поръчвал от там , но имам колега който си е късал неведнъж нервите.  Поръчвайте с едно наум......
Успех каквото и да избереш.
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
lubo88

lubo88


Брой мнения : 92
Join date : 26.02.2012
Age : 24
Местожителство : София

Не мога да си избера кубче. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не мога да си избера кубче.   Не мога да си избера кубче. Icon_minitimeНед Фев 08, 2015 12:21 am

От там поръчах декември около 10 пъзела - дойдоха по различно време (тъй като едните бяха от Сингапур, другите от Китай), но последните дойдоха за 1 месец което е сравнително добре за това време на годината. Перфектни са, без забележки по самите пъзели, няма повреди по опаковките. Вземи си един Moyu Aolong (ЦЪК) , супер е кубчето.
Върнете се в началото Go down
http://rubiksbg.alle.bg/
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

Не мога да си избера кубче. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не мога да си избера кубче.   Не мога да си избера кубче. Icon_minitimeНед Фев 08, 2015 12:43 pm

Ако наистина Алиекспрес са станали по-сигурни казвайте, че от дълго време се каня да си поръчам един 7х7х7 мини версия от 6.9 см.. Нека ако и някой друг е поръчвал от там да даде мнение
Коректни ли са???
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
pandayeahh




Брой мнения : 4
Join date : 26.01.2015

Не мога да си избера кубче. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не мога да си избера кубче.   Не мога да си избера кубче. Icon_minitimeНед Фев 08, 2015 2:37 pm

Като гледам промоцията свършва след 3 дена, така че скоро ще поръчвам и като пристигне ще кажа дали имам забележки ! Smile
Върнете се в началото Go down
lubo88

lubo88


Брой мнения : 92
Join date : 26.02.2012
Age : 24
Местожителство : София

Не мога да си избера кубче. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не мога да си избера кубче.   Не мога да си избера кубче. Icon_minitimeНед Фев 08, 2015 6:57 pm

Тая промоция не я гледай.. Като изтече я пускат веднага, аз гледам остават 20 мин и я изпуснах, на другия ден гледам пак е на промоция за 1 седмица така че няма нужда да бързаш. Аз лично 2 пъти съм поръчвал от там и нямам никакви проблеми.
Върнете се в началото Go down
http://rubiksbg.alle.bg/
pandayeahh




Брой мнения : 4
Join date : 26.01.2015

Не мога да си избера кубче. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не мога да си избера кубче.   Не мога да си избера кубче. Icon_minitimeВто Фев 10, 2015 5:09 pm

Кубчето е поръчано cheers Ако може някой да постне снимка на този силиконов спрей, за който всички говорите? Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Не мога да си избера кубче. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не мога да си избера кубче.   Не мога да си избера кубче. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Не мога да си избера кубче.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Има кубче! :)
»  Бяло кубче
» Ново кубче!
» Gans 357 кубче
» 3х3х3 Кубче

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: 3x3x3-
Идете на: