RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Проблем с времената!!!!!!!!!!!!!Помощ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Aragorn

Aragorn


Брой мнения : 15
Join date : 31.01.2015

Проблем с времената!!!!!!!!!!!!!Помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Проблем с времената!!!!!!!!!!!!!Помощ   Проблем с времената!!!!!!!!!!!!!Помощ Icon_minitimeВто Мар 03, 2015 8:33 am

pale pale pale Хора,кажете какво да правя кръстът го правя за 5_10 сек. Ф2ла за 30 сек. 2лоок ОЛЛа за 5-10 сек.и плла за толкова и не отлепям от 45 сек. какво да правя .Кубчето ми е перфектно смазано и разработено даян занчи..ПОМОЩ.Знам ,че много хора с същите познания редят за 30 сек. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Цял олл и плл ли трябва да науча Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане ?Не,че и това няма да стане след време ама маи не е в това проблема........................





Поздрави!
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Проблем с времената!!!!!!!!!!!!!Помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с времената!!!!!!!!!!!!!Помощ   Проблем с времената!!!!!!!!!!!!!Помощ Icon_minitimeВто Мар 03, 2015 9:53 am

Прави по 100-200 нареждания на ден и всичко ще е наред. Практика му е майката... Smile
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Count Dracula

Count Dracula


Брой мнения : 313
Join date : 14.07.2011
Age : 27
Местожителство : София

Проблем с времената!!!!!!!!!!!!!Помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с времената!!!!!!!!!!!!!Помощ   Проблем с времената!!!!!!!!!!!!!Помощ Icon_minitimeВто Мар 03, 2015 10:17 am

Aragorn написа:
pale pale pale Хора,кажете какво да правя кръстът го правя за 5_10 сек. Ф2ла за 30 сек. 2лоок ОЛЛа за 5-10 сек.и плла за толкова и не отлепям от 45 сек. какво да правя .Кубчето ми е перфектно смазано и разработено даян занчи..ПОМОЩ.Знам ,че много хора с същите познания редят за 30 сек. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Цял олл и плл ли трябва да науча Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане ?Не,че и това няма да стане след време ама маи не е в това проблема........................





Поздрави!

Е ти какво искаш, за 1 месец редене да си суб20 ли ?! Тук резултатите идват бавно и с учене на много формули и още толкова много практика...на ден съм правил по 500-600 нареждания ! Колор неутрален си ? Кръста можеш ли да го правиш със затворени очи ? F2L-а интуитивен ли ти е ? Научи пълен OLL и PLL и ще видиш как резултатите ще почнат да идват ! Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4765
Sponsored content





Проблем с времената!!!!!!!!!!!!!Помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с времената!!!!!!!!!!!!!Помощ   Проблем с времената!!!!!!!!!!!!!Помощ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Проблем с времената!!!!!!!!!!!!!Помощ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Проблем с кубче от БезПаника
» Проблем с F2l
» Проблем с реденето на 3-тия ред
» Проблем със стар куб!
» Проблем с реденето

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: 3x3x3-
Идете на: