RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Имаме си нов МОДЕРАТОР!!!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
BatafCube

BatafCube


Брой мнения : 267
Join date : 31.12.2008
Age : 29

Имаме си нов МОДЕРАТОР!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Имаме си нов МОДЕРАТОР!!!   Имаме си нов МОДЕРАТОР!!! Icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 6:08 pm

След дългите ми размишления в рамките на 3 секунди реших да направя Николай Валериев Петров Модератор.
Взех това решение защото помага много на останалите и реди бързо като мен (той ми е конкуренция, ще го заколя с нож за хляб, ама по тихо да не ме чуе или да прочете този пост). Ако имате въпроси питайте някой от нас двамата.
Върнете се в началото Go down
https://rubik-forumbg.bulgarianforum.net
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

Имаме си нов МОДЕРАТОР!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имаме си нов МОДЕРАТОР!!!   Имаме си нов МОДЕРАТОР!!! Icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 7:57 pm

Явно БатафКуб се справя по-добре с ножа за хляб от колкото с куба щом иска с него да ме победи, Smile , но все пак си мисля, че е направил добър избор за Модератор. Very Happy
Обещавам през предоставения ми мандат от 100години (Все пак избори са сега Smile ) да помагам на всекиго в нужда, по всякакви въпроси. study
И както не веднъж съм казвал а и съм го доказвал питайте ще ви се отговори, а ако никой не ви отговори направете като Любо който търсеше упътване на Български--- "НАПРАВИ СИ САМ" Smile Wink Smile
А ако случайно не съм видял някой от въпросите ви можете да пишете на Мейл : isinik@mail.bg
П.П.
УСПЕХА идва с УПОРИТОСТ, УПОРИТОСТТА с не малка доза ИНАТ, а ИНАТА той си е заложен у всеки или го имаш или го нямаш ( но си мисля, че хората дръзнали да редят рубик куб или някакъв подобен пъзел са закърмени с инат иначе кой би се захванал с подобна играчка.......) Smile Wink Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
BatafCube

BatafCube


Брой мнения : 267
Join date : 31.12.2008
Age : 29

Имаме си нов МОДЕРАТОР!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имаме си нов МОДЕРАТОР!!!   Имаме си нов МОДЕРАТОР!!! Icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 8:00 pm

Nikipetrov7504 написа:
Явно БатафКуб се справя по-добре с ножа за хляб от колкото с куба щом иска с него да ме победи, Smile , но все пак си мисля, че е направил добър избор за Модератор. Very Happy
Обещавам през предоставения ми мандат от 100години (Все пак избори са сега Smile ) да помагам на всекиго в нужда, по всякакви въпроси. study
И както не веднъж съм казвал а и съм го доказвал питайте ще ви се отговори, а ако никой не ви отговори направете като Любо който търсеше упътване на Български--- "НАПРАВИ СИ САМ" Smile Wink Smile
А ако случайно не съм видял някой от въпросите ви можете да пишете на Мейл : isinik@mail.bg
П.П.
УСПЕХА идва с УПОРИТОСТ, УПОРИТОСТТА с не малка доза ИНАТ, а ИНАТА той си е заложен у всеки или го имаш или го нямаш ( но си мисля, че хората дръзнали да редят рубик куб или някакъв подобен пъзел са закърмени с инат иначе кой би се захванал с подобна играчка.......) Smile Wink Smile

Мъдър старец!
Върнете се в началото Go down
https://rubik-forumbg.bulgarianforum.net
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

Имаме си нов МОДЕРАТОР!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имаме си нов МОДЕРАТОР!!!   Имаме си нов МОДЕРАТОР!!! Icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 9:21 am

Смятам, че вече е необходимо и други членове на този форум да получат статуса на модератор.
Това са:
1. Tycho..... знаете, че той многократно е помагал на всеки от нас както и че с много е допринесъл за този форум.
2. BoByS...... той както и Тичо е запален от искрата на пъзелите и неговите теми, мнения и описания са също толкова полезни за всички нас.
Знам че и други членове в този форум заслужават същата чест, но засега ще се въздържа от това.
Надявам се това да помогне нашия форум да стане още по привлекателно място за всички които имат поне малко хъс да наредят поне един пъзел Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

Имаме си нов МОДЕРАТОР!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имаме си нов МОДЕРАТОР!!!   Имаме си нов МОДЕРАТОР!!! Icon_minitimeЧет Май 21, 2015 7:44 pm

Дойде време а и си го заслужи , и Тито (Тихомир Дулев) да стане  модератор на нашия форум. За да бъдеш модератор не е нужно само да обичаш всеобщото ни хоби , трябва и сърце и плам, и именно тези качества притежава най-новия ни член на модераторите. Помощта , която оказва на всеки е безценна. Човек с много интереси отдаден на всеки от тях. Няма значение дали говори за междузвездни войни или за собствените си любителски филм или за пъзели, винаги влага онази страст, с която се отличават напредничавите от посредствените.
Успех Тито!
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
Sponsored content





Имаме си нов МОДЕРАТОР!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имаме си нов МОДЕРАТОР!!!   Имаме си нов МОДЕРАТОР!!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имаме си нов МОДЕРАТОР!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: ПРАВИЛА!!!ЧЕТЕТЕ ПРЕДИ ДА ПИШЕТЕ!!!-
Идете на: