RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Колекциите ви :)

Go down 
+35
Тони
pacata_99
Ubo
ernio
Vakajam
Shtorky
ProexCuber
vladiooo
ljbo020702
IFo
TALASH
cubydoo
Divine_Evil
RadiKing
lubo88
forever_alone
shopusabg
BoByS
Count Dracula
DoByG
gogata222
the_trademark
gele100
ivanradanov
HarryCo
mr.fi4oo
simon
spigmata
BatafCube
Tycho
Tito
CZ101
rubic
Nikipetrov7504
LinkinPark
39 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Tito




Брой мнения : 157
Join date : 28.01.2010
Age : 53
Местожителство : София

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 10:33 pm

HarryCo написа:
Tito написа:
Аз утре ще си получа двайсет и някоето кубче и ще взема да ги преброя, че им загубих бройката. Бройката на видовете, не общо. Ще направя снимки и даже ще пусна отделна тема, че, смея да твърдя, сигурно имам най-голямата колекция. Е, може и някой да ме е изпреварил, и да си трае, то си е за него. Wink

Всъщност, от време на време се чудя, защо продължаваме да им викаме кубчета, на ребуси, които имат съвсем разнообразни форми. Но принципа си остава - обемни елементи, които се разместват момежду си. Как да им викаме, че да ги различаваме от другите ребуси.

Моите кубове са 38 и са около 25 и повече видове.Това е преди да съм си поръчал другите пъзели, за които писах по-горе..Tito, когато получиш куба си си снимай колекцията и аз ще снимам моята, за да видим кой има повече.. farao

-HarryCo

Супер! Тамън е време да ги снимаш, като получиш другите де! Но само кубовете брой, или там както им викаме на модификациите, че ако всички ребуси се вземат - змии, гущери и прочее - няма преброяване. Wink
Върнете се в началото Go down
http://studioshail.com
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 7:26 am

Момчета, днес с радост заявявам, че получих Pyraminx-a, който бях поръчал от eBay.com. Това е единственото кубче, което пътуваше само и единственото с неясен произход. За съжаление, качеството му не е добро, така че внимавайте при пазаруване на стоки с неясен произход от eBay.
Като цяло пластмасата е качествена, за това забележки нямам... Но в сайта пишеше, че е spring puzzle (демек - с пружини), но в крайна сметка такива няма. Сглобките между отделните тетраедри не са добре сглобени и има сериозни луфтове, които запъват досадно пъзела... Със сигурност не е годен за скоростно редене, но въпреки това е забавен за редене. Smile А и...това ми е първият Pyraminx, което ще ми позволи да уча ОКА метода... Ако някой има по-добър откъм качество, а също така и ако е с пружини, може да се чувства свободен да ми изпрати сайта, от който го е купил (при желание, разбира се). Smile
Това е засега... В средата на другата седмица идва колета с хубавите кубчета. cheers
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 43
Местожителство : София

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 9:40 am

Моят Pyraminx е на QJ, и е много добър. Не забелязвам да има пружини, но и не съм го разглобявал все още, за да погледна отвътре. Но има едни сачми по елементите му, които го застопоряват в правилна позиция, пък и щракат много готино. Няма луфтове, и се движи много бързо и добре, без да съм го смазвал. Все още не съм почнал да го редя за скорост и не знам там дали ще държи. Има го по всички онлайн магазини.
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 4:42 pm

Ето, че най-после успях да намеря време, за да поопиша новите попълнения в колекцията си, които взех онзиден от пощата. Smile

И така, ще започна с Rubik's Magic-а, защото това е един от пъзелите, за които мечтах мнооого дълго време. Smile В общи линии го редя от няколко часа и направих сравнително добри времена: 4.68s; (6.38s); (4.27s); 4.52s; 5.49s. Avg of 5: Ø 4.90s и с РВ - 2.76s. Качеството е много добро, кордите са натегнати страхотно. Smile

Следва Rubik's Clock, който също дълго търсих... Много забавен пъзел, въпреки, че му трябва малко смазка. Харесва ми и се научих да го редя за около 2 минути (много е лесно). РВ ми е 29:33s. В общи линии, на 4-тото или 5-тото нареждане вече бях със SUB 30. Пробвах днес и електронен вариант, във вид на игра в сайта на Рубик и направих 24s, така че има още какво да се желае.

LanLan 2x2x2 - Честно казано и в най-големите си мечти, не съм мечтал за такова чудо. Very Happy Големината на пъзела е перфектна за мен, без дори да съм го смазал, за 5-6 реденета ми падна персоналния рекорд... Измерих само 3 времена с него: 7.69s; 5.34s; 2.16s (PB). Въпреки, че рекордът беше FL + OLL и пропуснат PLL. Методът - Ортега (все още).

Dayan ZhanChi V 3x3x3 - С една дума - перфектно... Препоръчвам китовете за сглобяване, защото кубчетата ги бълват на "китайски конвеер", а и са с 10 долара почти по-скъпи... Друго си е сам да си го сглобиш. Smile

ShengShow 4х4х4 - Пружинно кубче, много удобно, въпреки, че отделните кубченца са ми малко малки... За първи път държах 4х4х4 в ръце и го наредих за около 20-тина минути... Замерих повторното нареждане днес и е 3:45.88 min. Smile Голяма забава.

ShengShow 5x5x5 - Също пружинно... Удобно е, но ако на 4х4х4-то кубченцата са малки, то тези са направо миниатюрни. Very Happy Отново за първи път държах 5х5х5 и направо ме изпоти с тия частни случаи... Редих го над половин час, но като за първо редене - става. Smile Общо взето се изкефих на максимум... Нито за 4х4, нито за 5х5 знам какъвто и да е било алгоритъм. Smile Докарвам до 3х3 и редя...

QJ Competition Timer - много удобен и сработва с много леко натискане... Има си защита против случаен старт, въобще - като за първи таймер съм адски доволен. Smile
Ами май това ми е новото в колекцията досега... Ако някой има въпроси и съмнения в това, което си купи, ще помагам. Smile
Поздрави!

Edit: Забравих да спомена, че LighTake ми направи неочакван подарък... А именно, 2 броя специални платнени торбички (мешки) за кубчета. Много са удобни и честно казано нямам представа какво правят в комплекта ми... 4х4 и 5х5 в сайта нямат такива бонуси. Smile Както и да е, доста приятна изненада.
Върнете се в началото Go down
Tito




Брой мнения : 157
Join date : 28.01.2010
Age : 53
Местожителство : София

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 10:03 pm

HarryCo написа:
Tito написа:
Аз утре ще си получа двайсет и някоето кубче и ще взема да ги преброя, че им загубих бройката. Бройката на видовете, не общо. Ще направя снимки и даже ще пусна отделна тема, че, смея да твърдя, сигурно имам най-голямата колекция. Е, може и някой да ме е изпреварил, и да си трае, то си е за него. Wink

Всъщност, от време на време се чудя, защо продължаваме да им викаме кубчета, на ребуси, които имат съвсем разнообразни форми. Но принципа си остава - обемни елементи, които се разместват момежду си. Как да им викаме, че да ги различаваме от другите ребуси.

Моите кубове са 38 и са около 25 и повече видове.Това е преди да съм си поръчал другите пъзели, за които писах по-горе..Tito, когато получиш куба си си снимай колекцията и аз ще снимам моята, за да видим кой има повече.. farao

-HarryCo
Последнното преброяване показа 23 кубоподобни пъзела. Явно ти ме водиш! Все пак, ще пусна и снимки, но в отделна тема, че тук много се разводни...
Върнете се в началото Go down
http://studioshail.com
DoByG




Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 29
Местожителство : гр. Сопот

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeНед Окт 16, 2011 8:35 am

BoByS написа:
Edit: Забравих да спомена, че LighTake ми направи неочакван подарък... А именно, 2 броя специални платнени торбички (мешки) за кубчета. Много са удобни и честно казано нямам представа какво правят в комплекта ми... 4х4 и 5х5 в сайта нямат такива бонуси. Smile Както и да е, доста приятна изненада.

Ами Lightake.com пращат п оедна такава торбичка за всяка поръчка в която има пъзел (като влезеш в раздела меджик кюб и отгоре пище в един правоъгълник), а иначе незнам защо са ти пратили 2 , ако си направил поръчка от над 60 долара пращат още една или просто си имал късмет Smile
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeВто Окт 18, 2011 4:33 pm

Привет, колеги!
Най-после, скромната ми колекция, придружена със снимков материал:
Колекциите ви :) - Page 5 Hpim1237r.th
Колекциите ви :) - Page 5 Hpim1238.th

Не е указано единствено V-cube 2x2x2, защото в момента не съм в състояние, тъй като го оставих в офиса. Smile То ми е специалното кубче за редене в обедната почивка.
Останалите:
2x2x2 (отляво-надясно на Снимка 1): Keychain 2x2x2 (купен от Джъмбо и с премахнати стикери, защото съм го подготвил за сърцевина за 2х2х4); Rubik's (счупеното, но още става за редене, макар и по-бавно); LanLan.
3x3x3 (отляво-надясно на Снимка 2): Rubik's Standart 3x3x3 (с подменени стикери, защото старите не ставаха за нищо - основно кубче за редене и учене на Fridrich метода - имам го от 2008-ма и е най-старото в колекцията ми, заедно с 2х2х2); Rubik's 3x3x3, вариантът с пружини; Dayan V ZhanChi. На заден план се виждат и старите китайци от левчето. Не знам защо ги пазя, в общи линии ги бях пригодил за сиамско кубче, но не стават, защото стикерите им са залепени различно.
4x4x4 и 5х5х5: ShengShou с пружини.
Централно са Rubik's Twist (Snake) и Pyraminx-а от eBay (неясен произход).
На преден план са Rubik's Magic и Rubik's Clock, а на заден план е последното ми кубоидално кубче - Mirror, което е много забавно за редене.
На снимките се виждат мешките за кубчетата, в които в момента са ми 3х3х3-то и Clock-a, заедно с 2-те тубички лубрикант и Таймера QJ.
Вижда се и самоделката ми - Сиамското 3х3х3. Направено е, както сами се сещате - от китайци. Smile
Не съм снимал и основният ми силиконов спрей за смазване на пъзелите, защото късно се сетих, а и видях, че в този форум има негова снимка вече - в съответната тема с поддръжката - тип Professional на "Motif" (сивият флакон).
Последното нещо, което не съм описал е комплектът отвертка с накрайници - бях ги видял в една железария, а ми трябваше отвертка специално за пъзели, та...това е и предназначението му. Smile
Това е засега, малко, но поетапно нараства броят на пъзелите ми.
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeПон Окт 24, 2011 5:48 pm

Колекциите ви :) - Page 5 Collection2410
Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 10:51 am

Дайте ми идеи за следващия вид куб/ребус/, който да си взема. Rolling Eyes cyclops
Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 43
Местожителство : София

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 11:45 am

HarryCo написа:
Дайте ми идеи за следващия вид куб/ребус/, който да си взема. Rolling Eyes cyclops
Аз съм си харесал това:
http://lightake.com/detail.do/sku.9CM_Intellect_Ball-28994 - Не поръчвай от тук!

https://www.youtube.com/watch?v=XEiGNUh9x3M - Review

https://www.youtube.com/watch?v=2TI1n2kDLMM - Solve

Само дето на lightake не е в наличност, търсете го някъде другаде. Аз поръчах такава топка от lightake, а те пък след десет дни ме изненадаха с писъмце, че го нямат в наличност и да чакам. Но мина вече повече от месец, ще почакам още малко и ще си поискам нещо друго около тази цена.
Върнете се в началото Go down
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 5:17 pm

Някъде бях чул, че се реди като Мегаминкс Question Но иначе да, и аз си я бях харесал преди време, но никога не поръчвам това, което харесвам първо и затова все още я нямам...
Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 43
Местожителство : София

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 24, 2011 2:06 pm

Колекциите ви :) - Page 5 Mixu.th
Върнете се в началото Go down
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 1:51 pm

Моята колекция се увеличи с още няколко пъзела,а и си поръчах ЗанЧи и ШенгШу 4х4 от fadbus и ще си поръчам още няколко неща малко след Нова година.Може би като дойдат ще направя отделна тема, подобна на тази на Tito, където ще снимам пъзелите по групички или по отделно.
Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
DoByG




Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 29
Местожителство : гр. Сопот

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 3:08 pm

И аз си обнових колекцията Smile Ето ги !
Върнете се в началото Go down
shopusabg

shopusabg


Брой мнения : 47
Join date : 04.12.2011
Age : 38
Местожителство : София/Плевен/Пловдив

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeСря Яну 04, 2012 11:39 am

HarryCo написа:
Моята колекция се увеличи с още няколко пъзела,а и си поръчах ЗанЧи и ШенгШу 4х4 от fadbus и ще си поръчам още няколко неща малко след Нова година.Може би като дойдат ще направя отделна тема, подобна на тази на Tito, където ще снимам пъзелите по групички или по отделно.

Другия път свиркай, да направим една обща поръчка Smile, много им е скъпа доставката за 2-3 куба, а до UK, макар и на половина, пак не върши работа за 2-3 пъзела ...
Върнете се в началото Go down
DoByG




Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 29
Местожителство : гр. Сопот

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeСря Яну 04, 2012 11:47 am

shopusabg написа:

Другия път свиркай, да направим една обща поръчка Smile, много им е скъпа доставката за 2-3 куба, а до UK, макар и на половина, пак не върши работа за 2-3 пъзела ...

Мисля, че нещо си се объркал, Fadbus правят безплатна доставка.
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeСря Яну 04, 2012 3:19 pm

DoByG написа:
И аз си обнових колекцията Smile Ето ги !

Браво, изглеждат чудесно! Smile
Я кажи, откъде намери доминото (3х3х1)? Имаше търгове в e-bay за 3х3х2 за по долар, но все ги изтървам... Все някой наддава в последните 10 секунди от търга и обира пъзелите. Sad Мисля да изпробвам поверието, че в България сме в TOP 3 по бързина на Интернета...
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
DoByG




Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 29
Местожителство : гр. Сопот

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeСря Яну 04, 2012 4:27 pm

В Lightake, беше на някви центове в намаление преди половин година. Не става за скоростно редене, но за колекцията си го взех Smile Сега вече го няма в сайта...
Върнете се в началото Go down
shopusabg

shopusabg


Брой мнения : 47
Join date : 04.12.2011
Age : 38
Местожителство : София/Плевен/Пловдив

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeЧет Яну 05, 2012 7:14 am

DoByG написа:
shopusabg написа:

Другия път свиркай, да направим една обща поръчка Smile, много им е скъпа доставката за 2-3 куба, а до UK, макар и на половина, пак не върши работа за 2-3 пъзела ...

Мисля, че нещо си се объркал, Fadbus правят безплатна доставка.

Много интересно ... декември месец бях наредил 5-6 куба в количката и ми удари 32$ за доставка, а в момента виждам, че всичко е free shipping и може би е било така от свят време ... какво ли е станало Question

ПС : сега разбрах, гледал съм ЕМС доставката, за по-скоростно пристигане. Air Mail си е безплатен. Сега ще добавя няколко модела към колекцията, която към момента е само от 8 пъзела Sad
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 7:53 pm

Днес пристигна новата ми QJ Пирамидка. Smile Много е добра, не съжалявам, че си я купих...а и, най-важното, дойде абсолютно навреме за състезанието. Smile В четвъртък ще я разработвам.
Снимка на новите ми придобивки - много скоро!
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeПон Яну 16, 2012 4:24 pm

Най-после успях да снимам новите ми две придобивки - QJ Pyraminx (с който участвах на състезанието в Бу!@#ещ) и 6х6х6 Dian Sheng. Smile

Колекциите ви :) - Page 5 Dsc03582kx.th

Поздрави!
Върнете се в началото Go down
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeПон Яну 16, 2012 6:51 pm

Откъде си взе този 6х6 и по-евтин ли е от този на YJ/20$/или от ШенгШу/26$/ ?
Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeПон Яну 16, 2012 7:14 pm

HarryCo написа:
Откъде си взе този 6х6 и по-евтин ли е от този на YJ/20$/или от ШенгШу/26$/ ?

Ами...за точна цена - не мога да си спомня, честно да ти кажа. Имаше в една тема "Промоции 6х6 и 7х7" в eBay.com... Та от там. Smile Мисля, че някъде 22 долара беше по спомен. Защото ми останаха пари в картата и с тях си купих пирамидката.
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Tito




Брой мнения : 157
Join date : 28.01.2010
Age : 53
Местожителство : София

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 17, 2012 10:03 pm

BoByS написа:
HarryCo написа:
Откъде си взе този 6х6 и по-евтин ли е от този на YJ/20$/или от ШенгШу/26$/ ?

Ами...за точна цена - не мога да си спомня, честно да ти кажа. Имаше в една тема "Промоции 6х6 и 7х7" в eBay.com... Та от там. Smile Мисля, че някъде 22 долара беше по спомен. Защото ми останаха пари в картата и с тях си купих пирамидката.
Поздрави!

Темата я бях пуснал аз и шесторките бяха по 12 долара. Аз обаче се хвърлих на седморките и бях спечелил търг за по-малко от 21 долара, но имаше някакъв проблем с продавача - бяха му блокирали сметката, та работата се разсъхна. Бяха много на сметка, но... За съжаление. Sad

Е, аз междувременно вече имам още три нови екземпляра (общо стават 26). Освен това, днес ми пристигна и Меджика с 16 плочки с шахматна украса! Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
http://studioshail.com
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 6:48 pm

Да се изфукам и във форума - днес си поръчах няколко нови пъзела... Много съм щастлив, че най-после осъществих това, а именно:
1. Нов Rubik's Magic на LingAo (LA) - Досега бях с "мини" варианта и ми беше удобен, но след като на състезанието в Бу!@#ещ се нарадвах на този на Ники, реших да си купя и от големите. Недостатъкът е, че имаха в наличност само от червените видове (от черните бяха разпродадени), но засега е добре.
2. Rubik's Master Magic - Отново на LingAo. Доста дълго се кумих да си взема такъв пъзел. Радвам се, че най-после го направих. Според описанието в сайта, големината му е като на сегашния ми Magic, т.е. плочката е с размери 40 по 40 мм.
3. QJ Megaminx - Тук думите са излишни... Достатъчно е да се каже, че е с пластмасови плочки (tiles). На въртене е убиец, надявам се и този да е такъв.
4. CubeTwist Square-1 - От отдавна мислих да си го взема... Радвам се, че вече и това е факт. Smile

Това е засега, снимки и подробности за качеството - като пристигнат. Нямам търпение!
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Колекциите ви :) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Колекциите ви :)
Върнете се в началото 
Страница 5 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Фукня-
Идете на: